Prostě ta nejlepší

/ Redakce

Některé věci a události prostě a jednoduše vůbec nezáleží na věku. Mnohem více záleží na tom, jak pevná se ve svých „kramflících“ cítíte vy samotná, s přiměřenou dávkou sebevědomí, touhou zazářit a také snahou podělit se o své životní zkušenosti.

Dubnové vydání německé verze časopisu Vogue vlastní zajímavou obálku, na které doslova září Anna Mae Bullock. A že stále vůbec netušíte, odkud vítr vane? V listopadu tohoto roku oslaví již své 74. narozeniny, charakterizuje ji velice chraplavý hlas a své nohy si pro jistotu nechala pojistit na několik milionů liber.

Celý svět zná rodačku z amerického Tennessee pod uměleckým jménem Tina Turner a v 80. letech minulého století byla jednou z nejpopulárnějších zpěvaček na naší planetě. Tina se tak stává vůbec nejstarší osobností, která se kdy objevila na obálce tohoto časopisu (loňský rok zdobila americkou verzi Vogue např. Meryl Streep, které ovšem bylo o více než deset let méně) a ještě k tomu všemu je na obálce Vogue úplně poprvé.

Přední strana časopisu se nese v povedené oranžovo-modrobílé kombinaci, která má jistě ten správný jarní šmrnc a Tina na ní vypadá vážně fantasticky a nějak mi k ní nepasuje ani její věk, ani označení rocková babička. Prosvětlené vlasy, hedvábná tmavě modrá halenka doplněná o černou sukni. Vše je jednoduché a prostě perfektní. Snímky nafotili Claudia Knoepfel a Stefan Indlekofer, oděvy zase vybrala stylistka Nicola Knels.