Prožijte léto v irském stylu

/ Redakce

Jako každý rok se léto stává tím nejpříhodnějším obdobím pro setkání s přáteli při tradičním grilování, párty nebo rodinných oslavách. Vždyť teplé večery k tomu doslova vybízejí. Co si ale namíchat za drink pro žhavé odpoledne nebo příjemný podvečer?

Příjemná společnost, báječné jídlo a nezapomenutelné drinky – to je přesně to, na co rádi dlouhá léta vzpomínáme. Každého dobrého hostitele potěší, když své přátele může překvapit něčím výjimečným. Překvapte i vy své hosty osvěžujícími letními koktejly. Jejich základem se může stát irská whiskey Jameson, která přichází v létě s osvěžující verzí.

 

112621apple_splash_white_short

Irské zlato, jak je také nazývána pravá irská whiskey Jameson, píše svou historii už od roku 1780 a Irové jsou na svůj národní poklad patřičně hrdí. Milióny fanoušků si tato jedinečná irská whiskey získala svojí pověstnou jemností, kterou jí dodává trojitá destilace. Své charakteristické vlastnosti jí do vínku dává také kvalita půdy, příroda, klima a především ještě něco, co nemůžete okem spatřit, čeho se nemůžete dotknout, ale přesto to cítíme – irský duch. Díky své výjimečnosti je nejprodávanější irskou whiskey na světě.

Jameson_CRANBERRY

Jameson Irish Whiskey si můžete vychutnat v mnoha podobách – buď samotnou, pokojové teploty – tak nejlépe vychutnáte všechny tóny a jemnosti, nebo takzvaně „on the rocks“ neboli na ledu.

Inspirujte se osvěžujícími koktejly, které jsou to pravé pro horké léto. Jejich příprava je velmi snadná a ingredience dostupné. Vyzkoušet můžete Jameson Ginger s nezaměnitelnou chutí zázvoru, který se stává opravdovým hitem léta, nebo Jameson Apple s vůní čerstvých jablek. Pro romantické duše, ale nejen pro ně, je tu Jameson Cranberry s lákavou barvou a jemnou chutí brusinek.


Jameson Ginger – osvěžující koktejl zlatavé barvy, intenzivní neodolatelné vůně a plné lahodné chuti!

5 cl whiskey Jameson vlijte do sklenice na led, přidejte zázvorovou limonádu a promíchejte. Okraj sklenky dozdobte osminkou limety a také plátkem čerstvého zázvoru, který dodá drinku říz.

Jameson Apple – lahodný letní drink s vůní našich zahrad!

Sklenici naplňte ledem, zalijte 5 cl Jameson Irish Whiskey, doplňte 10 cl jablečného džusu a promíchejte. Drink doplňte kousky čerstvých jablek.

112621apple_splash_white_short

Jameson Cranberry – drink jako stvořený pro romantický večer!

Stejně jako u předešlého drinku naplňte sklenici ledem, přidejte hlavní ingredienci – 5 cl Jameson Irish Whiskey, doplňte 10 cl brusinkového džusu a řádně promíchejte. Hotový drink dozdobte plátkem citrónu a čerstvými brusinkami.

… a nezapomeňte – Sláinte je irsky Na zdraví!

Foto: Archiv značky