Průhlednosti neodoláš

/ Redakce

Pokud již znáte všechny trendy na nadcházející sezónu, jistě víte, že průhledným halenkám svítí jasná zelená! Mohly jsme je vidět na přehlídkách Narcisia Rodriguez, Chloé nebo Carven.

Dokazují to i mnohé bloggerky, které trendy nosí pokaždé sezónu předem, a tak se můžeme inspirovat, jak takové halenky nosit, abychom vypadaly neodolatelně. Mimochodem, průhledné halenky existují v mnoha stylech a provedeních a není třeba fixovat se jen na průhledný a vzdušný šifon. Navíc decentně nahrazují příliš odkrývající crop topy, a tak se přizpůsobí více věkovým kategoriím.

Krajka macramé
Síťkované topy doplňte jednobarevným kontrastním spodním prádlem. Krásný efekt návaznosti poté získáte sladěním spodního rádla a spodní části oděvu v podobě rozevláté sukně či palazzo kalhot.

Macramé

Macramé

Průhlednosti se vzorem
Průhledné neznamená vždy jednotvárné! Pod proužky vypadá skvěle tělová podprsenka, která odlehčí vrchní části těla. Pod puntíky a jiné vzory zkuste například tílko kontrastní barvy či jednoduchou podprsenku.

vozory1

Černá klasika
Oživte černou šifonovou blůzkou černou zajímavou krajkovou podprsenkou pro odvážnější look, nebo kratší korzetovou podprsenkou pro formálnější události. Tato dvojka se hodí naprosto k jakémukoliv kousku a jistě celý outfit ozvláštní!

podprsenka2

Foto: Pinterest.com