Průřez kabelkami pro rok 2015

/ Redakce

Ruku na srdce dámy, kolik kabelek vlastníte? Záleží vám na detailním sladění s obuví nebo hledíte více na praktičnost nošení i využití? Máme pro vás několik typů, které budou hrát v roce 2015 prim.

Vybrat si jen jednu není vskutku lehký úkol. Alespoň v základních barvách bychom měly kabelky a praktické i módní tašky v šatníku mít. Jestliže tento božský módní výtvor milujete stejně jako my, již teď se můžete podívat, které kabelky ovládly kolekce Resort 2015.

Ralph Lauren

Kolekce pro rok 2015 ovládnou kabelky a tašky mimo jiné světově známých jmen. Ralph Lauren myslí i na cestování a zlatem lesknoucí se kabelka s rafinovaným zapínáním perfektně ladí ke stejnobarevnému kufru na kolečkách. Která žena by netoužila po tomto cestovním setu?

Ralph Lauren

Alexander Wang

Jak tento mladý muž umí, i v tomto případě přináší originální pohled na módu. Kabelky s jeho podpisem jsou žádaným zbožím, a tak ani tento kousek neunikne módním kritikům či celebritám. Ostatně ať vypadají kabelky z dílny Alexandra Wanga sebevíc šíleně, jsou velmi pohodlné a praktické, i proto je nosí například Jennifer Lawrence či Miranda Kerr.

Alexander Wang

Louis Vuitton

Kolekce LV jsou vždy velkou událostí. O kabelkách této značky je zmínka v mnoha filmech a ženy po nich touží na celém světě. Ostatně vlastnit svoji vlastní „Vitonku“ je přeci jen pořádný zážitek. Poutko do ruky v podobě řetězu dodává kabelce nový rozměr. Ostré znaky na zámku doplňují dvě tradiční písmena LV.

Louis Vuitton

Valentino

Hravým a pozitivním dojmem vytvořila značka Valentino módní batůžek, který je součástí kolekce Resort 2015. Jedna hlavní a jedna vedlejší kapsička, úchop do ruky i možnost nošení na zádech a mnoho veselých barev nepřináší nic složitého, avšak o to populárnější tento výrobek jistě bude.

Valentino

Tory Burch

Velmi nevšedně pojala jednu ze svých kabelek i úspěšná návrhářka Tory Burch. Bude cesta zpět k háčkování tou správnou?

Tory Burch

Foto: Archiv firem