Průřez letními sandály

/ Redakce

Je jich skutečně mnoho. Nízké, na klínku i s podpatkem, barevné, jednoduché, hravé, šílené i praktické. Všechny mít zřejmě nemůžeme, avšak průřez těch nejlepších z letošní sezóny vám přesto představíme.

Pojďte si usnadnit výběr letní obuvi. Možná vždy netoužíte po dlouhých frontách u pokladen, natož po složitém a zdlouhavém výběru nejideálnějších sandálů pro aktuální letní sezónu. Tady je souhrn těch, které nás v redakci letos oslovily.

Značka Joe Fresh přináší kožené sandály s metalickým páskem, které jsou jako dělané do nepohody. Elegantní zapínání u kotníku zajistí, že vám bota nesklouzn,e a tak si je můžete vzít i na celodenní „túru“ po nákupech.

Joe Fresh

Joe Fresh

Tommy Hilfiger svou letní „povinnost“ pojal jak jinak než barevně. Veselá kombinace modré a zelené, s nazouváním mezi palec a ukazováček navozuje správnou letní atmosféru.

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger

Méně pohodlí, za to více stylu, vysokého podpatku i květinového vzoru tentokrát pojala za své značka ASOS. Ostatně nedá se od ní očekávat, že by na trh uvedla cokoliv méně viditelného.

ASOS

ASOS

Téměř zdravotní sandálky najdete u tolik oblíbené značky H&M, která sází na nemocniční bílou barvu s úzkým meruňkovým páskem. Z praktické upotřebitelnosti dostávají tyto boty jedničku.

H&M

H&M

I Mango ví, že odstíny meruňkové jsou v kurzu a navíc spojil mat a lesk, zapínání u kotníku, nízkou výšku podrážky a „voalá“..šik letní boty jsou na světě.

Mango

Mango

Velikán v módním světě Michael Kors ani letos nezapomněl vytvořit úchvatnou letní obuv. Černým sandálkům na podpatku přidal šmrnc vzdušným upínáním nad kotníkem.

Michael Kors

Michael Kors

V neposlední řadě musíme zmínit letní obuv značky Zara. Červená a meruňková barva v kombinaci se zebřími pruhy působí na první pohled chaoticky, na ten druhý však hodně zajímavě.

Zara

Zara

A které letní sandály oslovily vás?

Foto: Archiv firem