Průvodce slevami: Do čeho investovat letos?

/ Redakce

Slevová sezona začíná. Jestli jste se na ně těšili stejně jako my, pak máte určitě vyhlídnuto spoustu kousků, které právě teď stojí zlomek toho, co před měsíci. Dejte si ale pozor na nečekané a impulsivní nákupy. Pokud nevíte, po čem sáhnout letos, s těmito kousky neuděláte chybu. Dobře investované peníze se nikdy neztratí.

Kvalitní plavky

Plavky, které vám budou opravdu dobře sedět, většinou ve velkých řetězcích neseženete. Přitom v plavkách strávíte velkou část léta, takže šetřit na nich se opravdu nevyplatí. Zároveň jsou kouskem, jehož cena je opravdu znát na první vyzkoušení. Dražší plavky déle vydrží a sedí tak, že už nikdy nebudete chtít levné nekvalitní modely.

Šaty na speciální příležitosti

Takové, které vám budou sedět na tisíc procent. Budou vypadat dobře s drdolem, s vlnami, s i bez make-upu. V barvě, která vás bude podtrhovat a ve střihu, v němž vyniknou vaše přednosti, schovají se nedostatky a vydržíte v nich tančit celou noc. Tak přesně ty si letos ve slevách pořiďte. Nevadí, že si je nevezmete hned na sebe. Počkají.

Designérský kousek, který vydrží navždy

Černá kabelka, do níž se vejde všechno nebo malá barevná cross body, která doplní každý outfit. Boty, po kterých roky toužíte nebo třeba džíny, jež budou perfektně sedět. Něco, co vám udělá velkou radost a co budete nosit hodně dlouho. Udělejte si radost. Kdy jindy, než teď. Zasloužíte si to.

“Of the moment” kousek

Bílá kabelka, zajímavá bunda, cool boty nebo třeba tričko s originálním potiskem. Nebojte se pořídit si ve slevách něco, co je právě teď trendy a co vás baví, i když víte, že je to možná pomíjivá záležitost. Právě takové věci vytvoří váš originální styl. Možná je nakonec budete nosit roky, bez ohledu na trendy.

Výrazný šperk

Šperky vám bez debat vydrží celý život. Takže pokud se už delší dobu poohlížíte po nějakém originálním kousku, který ozdobí váš krk, uši nebo ruce, tuhle investici vám schvalujeme a potvrzujeme, že do toho máte jít. Až najdete takový šperk, který vás bude dokonale vystihovat, neváhejte.