Trocha polské výstřednosti

/ Redakce

Pokud si budete brázdit cestu šedými ulicemi našich severních sousedů, můžete zde potkat mladou slečnu oblečenou od hlavy až k patě do zářivých barev. A abyste ji s jistotou nepřehlédli, přidává ke svému oděvu i další neokoukané prvky, které z ní dělají mladší kopii slavné Anny Dello Russo.

Tamara Gonzales Perea podle mě vůbec netuší, jak vypadá černá či šedá barva. Nepotkáte ji v jejím šatníku, ani na Tamaře samotné. Tato třiadvacetiletá módní bloggerka a vášnivá žurnalistka bydlí v Polsku, ale proslavila ji spíš města spojená s módou, ve kterých ráda předvádí své, do detailu promyšlené, outfity.

Do světa módy tak dennodenně prostřednictvím kvalitních fotografií přináší pořádnou porci zábavy, nespoutanosti a především ztělesněného sebevědomí. Nebojí se kombinací detailů, jako je krajka, potisky, zářivé barvy i neobyčejné materiály.

Ani já sama občas nevím, jestli se při pohledu na její fotografie, který krášlí blog Macademian Girl (ano, název získal podle druhu jejích nejoblíbenějších oříšků), smát, žasnout nebo si ťukat na čelo. Milovnice barev oplývá přehnanou kreativitou a jejím idolem v oblasti stylu je samotná vládkyně kýče Anna Dello Russo. Nikoho nejspíš nepřekvapí, že za svoji oblíbenou návrhářku označila královnu potisků Mary Katrantzou.

Tamara sice teprve studuje na Akademii umění v oboru interiérový design, ale plány do budoucna má prý již velice detailně promyšlené a móda + design v nich samozřejmě figurují na prvním místě. Jen jestli nebude muset v konzervativní zemi, jakou je Polsko, lehce sundat nohu z plynu.

Foto: Pinterest