Putování za atraktivními golfovými hřišti

/ Redakce

Thajsko není pouhou zemí exotiky, azurového moře, bílých pláží či relaxace. Za svůj cíl by jej měli zvolit také všichni, kteří touží po aktivní dovolené plné nových zážitků.

Jednou z nabídek společnosti Blue Ocean Travel, jež láká především na nezapomenutelné zážitky a dobrodružství, jsou také pronájmy luxusních vil v Thajsku s českým personálem. Jednotlivé vily se nacházejí na ostrově Koh Samui, tvoří komplex Samui tropical resort, který nabízí pět stylových a vybavených bungalovů zasazených do privátní tropické zahrady s vlastním bazénem.

Svůj čas na ostrově můžete samozřejmě trávit relaxací, užít si zdejší masáže a ochutnat tropické ovoce. Stejně tak ale můžete aktivně poznávat či dát přednost sportování. K dispozici jsou hodiny jógy, zumba, ale především možnost zaplatit si golfové balíčky.

Právě ostrov Koh Samui nabízí vynikající podmínky pro všechny milovníky tohoto progresivního sportu, chlubí se dvěma profesionálními hřišti, jež uspokojí i nejnáročnější klienty.

Jedním z nich je Santiburi Samui Golf club, osmnáctijamkové hřiště, které patří mezi pět nejlepších v Thajsku a také mezi jedno z nejkrásnějších v celé Asii vůbec. Svůj status si upevňuje i tím, že je již po mnoho let zastávkou na PGA Asian Tour a poskytuje rychlé greeny vyrobené z trávy Tifeagle. Hřiště se nachází asi 10 minut jízdy od komplexu vil Samui tropical resort v mírné horské krajině, kde vane příjemný osvěžující vítr a stojí nedaleko specializovaného obchodu a restaurace s nádherným výhledem. Obrovskou výhodou je také fakt, že zde může hrát i naprostý začátečník.

Menším, zato cenově přívětivějším je Royal Samui Golf And Country Club. Hřiště je devítijamkové s příjemným povrchem, vyniká překrásným prostředím a unikátním výhledem od každého stanoviště.

Právě nyní tak můžete využít jednotlivých golfových balíčků i zaváděcích cen ubytování, které za cenu 4890 Kč za osobu vytvářejí z Thajska velice snadno dostupnou destinaci. Veškeré další informace hledejte na blueoceantravel.cz.

stažený soubor (1)