Pyžamo dávno nepatří jen do postele a slavné ženy to dobře ví

/ Redakce

Pyžamo vévodí stylu ulice i červených koberců. Obléci se do outfitu připomínající chvíli, kdy jste právě opustila postel, vyžaduje velkou odvahu nebo patřičnou dávku vkusu. Jak to zvládla filmová, módní i modelingová smetánka zhodnoťte sami.

Set kalhot a košile patří mezi odvážnější varianty. Takovýto outfit je vhodný především na velmi excentrické módní akce. Na denní nošení tedy není příliš ideální. Pokud se ovšem pro tuto variantu rozhodnete, zvolte kousky kvalitních materiálů, které outfit vyzdvihnou stejně jako to udělala světová topmodelka Cara Delevingne.

cara delevingne

Noční košilku jsme mohli vidět na módních molech již před pár lety v podání Saint Laurent, Jean Paul Gaultiera nebo Donny Karan. Nyní se vrací v plné kráse se spoustou krajek a rafinovaných dekorů. V tomto případě je nejlepší volit ke košilce mohutný svetr nebo bundu a sandálky jako to udělala Kim Kardashian.

kim kardashian

Jednoduchý outfit sestavený z kousků připomínající župánek vás nadchne stejně jako zpěvačku Rihannu, která se tento model nebála vynést na červený koberec.

Rihanna

Rihanna

Pyžamu čínského stylu podlehla i pravá ruka Anny Wintour rusovlasá Grace Coddington, která si takto oblečená vyrazila na módní událost roku Met Gala.

Grace Coddington

Grace Coddington

Pravděpodobně nejvýraznější a největší milovnicí pyžamového pohodlí je bezesporu zpěvačka Rita Ora, která tento styl vynesla do ulic a společnosti poměrně často a vždy v různém provedení.

1

Zpěvačka a herečka Selena Gomez byla rovněž paparazzi zachycena v outfitu připomínající pyžamo, které vtipně rozbila ostře rudými sandály.

Selena Gomez

Selena Gomez

Asi posledním záchvěvem této módy je pruhované pyžamo v podání modelky Gigi Hadid, které nás naprosto odzbrojilo a po odvaze si ho obléci doslova toužíme.

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com