Rachel Weisz: Tvář mnoha podob

/ Redakce

Nacistická perzekuce donutila její rodiče k útěku do Londýna. Možná i díky tomu kráska židovského původu získala takovou pozici ve světě celebrit.

Herečka, která obdržela v roce 2005 Oscara i Zlatý Glóbus a je provdaná za aktuálního Jamese Bonda dokazuje světu, s jakým talentem se narodila. Modeling sice již „hodila“ za hlavu, ale před fotoaparátem vypadá stále úžasně i ve spodním prádle.

Herečka známá pro své složité role a talent chameleona dokáže ztvárnit skutečně cokoli. Zvládá se však otáčet i ve světě módy. Nejenom pro svůj dobrý vkus, ale rovněž pro fotogenický vzhled a perfektní postavu. Tato dáma postupně obsazuje obálky módních magazínů a ráda obléká modely světových značek, jako například Miu Miu, Gucci, Chanel i Calvin Klein.

The 70th Annual Golden Globe Awards - Red Carpet

Jestliže stále bádáte, kde jste tuto herečku zahlédli, pak vám paměť jistě osvěží snímek Mumie, pokračování Mumie se vrací či Bourneův odkaz. Rodiče Rachel sice netušili, kam až jejich dcera pomocí svého talentu vystoupá, avšak přáním její matky to jistě bylo. Sama toužila vystupovat na divadelním pódiu i filmovém plátně, a proto dceru v tomto směru mimořádně podporovala. Otci pocházejícímu z Maďarska záleželo více na dokončení studií, čemuž se Rachel nebránila. Navíc během studia na univerzitě Cambridge založila s kamarády divadelní společnost Talking Tongues a tím odstartovala svoji budoucnost.

The Opportunity Network's 7th Annual Night Of Opportunity Gala

Rachel letos oslavila čtyřicet let. Její krása a přirozenost toto číslo popírá. Rachel je kromě své krásy a talentu známá i pro své momentální změny názorů. V jednom rozhovoru se vyjádří konkrétním způsobem, v tom další své předchozí tvrzení v podstatě popře. Možná nás takto herečka napíná, možná sama neví, co od života čeká a možná jen svou identitu před námi skrývá. O to více se můžeme i nadále těšit čím nás tato žena překvapí příště.

Foto: Profimedia.cz