Řada Gant Rugger dorazila do Čech

/ Redakce

Minulý týden proběhla prezentace nové řady značky Gant s názvem Rugger v Tančícím domě.

Linie Rugger má své místo na trhu od roku 1973. Je inspirována světem drsného sportu ragby. Klasikou se stalo sportovní tričko s dlouhými rukávy a bílým límečkem, jehož nedílnou součástí jsou horizontální pruhy. Především muži si toto tričko obratem oblíbili a zůstali mu věrni po léta. Dobře to vím, v šatně mého muže jich je hned několik v různých barevných kombinacích.

gant177[1]

Pro sezónu jaro/léto 2015 se stalo inspirací dokonalé léto ve městě.  Kolekce vyzdvihuje ležérní oblečení s nádechem formálnosti. Džíny s dírami na kolenou a hedvábné halenky, dva kontrasty typické pro tento styl. Tentokrát si dámy již nebudou muset půjčovat pleteniny z šatníků svých partnerů. Řada Gant Rugger pro ženy připravila širokou škálu pletených kousků. Lehké úplety jsou dost vzdušné na to, aby s vámi absolvovaly zatažená odpoledne v parku. Toto léto bude nutné se trochu odvázat a nosit dohromady šik hedvábí a zářivé kousky. Pro ty méně odvážné tu je  pár solitérních kousků, které rovněž lze kombinovat.

gant197[1]

Co se barev týká, řada Gant Rugger má slabost pro odstíny modré. Indigo s opraným efektem či sytou kobaltovou modrou najdete na jednobarevných kouscích, na džínech s obnošeným efektem či na proužcích. Proužky hrají stále prim. Mezi paletou tlumených barev, které byly možná kdysi zářivé, ale pak na slunci vybledly, vyniká žlutá.

gant211[1]

I když venku teprve očekáváme první sněhové vločky, těšit se na léto a začít vybírat nové kousky do šatníku můžete přeci již nyní. Léto ve městě bude podle Gant Rugger sice elegantní, přesto ležérní . Jde o to nalézt ten pravý nonšalantní a luxusní vzhled.

Foto: Archiv firem