Ráj na zemi: 5 nejkrásnějších Pattayských pláží, které vám vyrazí dech

/ Redakce

Jedna z nejpopulárnějších thajských destinací vás uchvátí nejen svým nočním životem, ale také plážemi, kde si budete připadat jako v ráji. Pojem dovolená nabere nových rozměrů a vás se už nikdy nebude chtít tento kout světa opustit.

Jomtien Beach

plaz1

plaz2

Pokud byste chtěli na chvíli opustit shon centra Pattaye, tato pláž je pro vás jasná skvělou volbou. Je poněkud klidnější, ale přesto nabízí adekvátní počet restaurací, kaváren či barů, které vás uspokojí. Pláž je ideální i pro vodní nebo plážové sporty jako je windsurfing, jetskiing nebo volleyball.

Naklua a Wong Amat Beach

Hledáte něco více fancy? Pouze 15 minut severně od města na vás čeká tento ráj s luxusními hotely a nejvyhlášenějšími restauracemi. Dostat se sem dá velice snadno i taxikem.

plaz3

Plaz4

 

Koh Lan Beach

Korálový ostrov je kouskem skutečného ráje na Zemi. Rozhodně nesmíte promeškat příležitost si zašnorchlovat v průzračně čistých vodách u této pláže.

plaz5

plaz6

 

Bang Sea Beach

Chcete vědět kam se chodí bavit místní? Zajeďte si na piknik na tuhle pláž nebo zakuste thajské speciality přímo na ulici. Na mořské plody odsud nikdy nezapomente.

plaz7

 

plaz8

Pattaya Beach

Tahle pláž je prostě nutnost. Zatímco na opalování je na ní trochu těsno, můžete si zde užít odpoledne plné vodních sportů a večer se vrátit na skvělou party, na kterou do smrti nezapomenete.

plaz9

 

plaz10

Foto: archiv firem