Ralph Lauren: Dětská přehlídka plná hvěz

/ Redakce

V zoo v Central Parku v New Yorku proběhla módní přehlídka určena dětem. Stále mimořádně úspěšný Ralph Lauren zde předvedl dětskou kolekci a na molo pozval děti slavných žen.

Po mole se prošel australský herec Levi Miller, který ztvárnil jednu z dětských rolí ve filmu Pan (brzy dorazí do kin) po boku takových hvězd jakými jsou Hugh Jackman a Rooney Mara.„Dnes jsme měli možnost vidět několik vycházejících hvězd, o kterých v budoucnu jistě mnoho uslyšíme,“ řekl k výběru dětským modelů marketingový ředitel značky David Lauren. „Ke spolupráci jsme oslovili děti z okruhu našich přátel, slavných osobností, ale rovněž nastupujících malých herců, kteří na svůj Olymp čekají,“ dodává Lauren.

Levi Miller

Levi Miller

Kromě Leviho se po mole prošla i Maddie Ziegler, která se stala hvězdou TV show „Dance Moms“ nebo staršího syna slavné stylistky a módní návrhářky Rachel Zoe Skyler.

Maddie Ziegler

Maddie Ziegler

V dětské kolekci Ralpha Laurena opět nechybí barvy, klasické svetříky, džínové bundy či barety. K podzimu patří tvídová saka, pruhovaná trička a klasické čepice s výrazným logem. Už by bylo jen krásné mít možnost svá dítka do těchto modelů obléci bez cest do zahraničí.

Foto: WWD; Facebook/Ralph Lauren