Ralph Lauren – nová kolekce vůní

/ Redakce

Ralph Lauren představuje novou kolekci vůní pro dnešní ženy mnoha tváří. Život dnešní sebevědomé mladé ženy je jako vzrušující a barevné dobrodružství otevírající nové dimenze. Dnešní ženy už nelze definovat jediným aspektem jejich života.

Kolekce Big Pony pro ženy, série čtyř vůní určené dynamickým ženám od Ralph Lauren, vzdává hold všestrannosti a úspěchům takovým žen. Budoucnost patří nové generaci žen a právě jim je určena tato kolekce vůní, kterou mohou nyní nazvat svou.

Kolekce Big Pony pro ženy je založena na čtyřech základních charakteristikách: sportovní, smyslná, svobodomyslná a stylová. Dnešní žena může mít celý šatník vůní podle svých zájmů a úspěchů. Z něho si vybírá podle nálady a příležitosti. Nyní může mít vůni pro uspokojení každého svého přání.  Všechny čtyři vůně jsou jasné, hravé a nabité energií. Všechny obsahují květinové tóny, ale každá z nich je jedinečná. Základem je vždy duo složek. Každá je kompozicí citrusové, ovocné, zelené nebo orientální vůně, každá má svou jasnou identitu a osobnost.

V dnešním světě nových hodnot je zásadní dát ženám příležitost projevit svůj charakter. Čtyři nové vůně motivují ženy k tomu, aby si hrály a vyjadřovaly různé aspekty své ženskosti. Každá mladá žena si může vybrat svůj repertoár vůní a vyjádřit svou zajímavou a vícečetnou osobnost. Nyní si může vybrat vůně kolekce Big Pony, které podtrhnou její životní zkušenost, doplní její styl a stanou se jejím zdrojem inspirace. Stavba je jasná a srozumitelná, i když si pohrává s jedinečnými a energií nabitými složkami. Jednoduché, štíhlé, průhledné a modernizované ploché flakóny kolekce Big Pony pro ženy hrají dynamickými, svěžími a velmi ženskými barvami kontrastujícími s ikonou polo pony a číslicemi přidělenými podle vůně a osobnosti. Žijte život v barvě. Vůně je nezbytným doplňkem všech rolí, které ženy hrají.