Revoluční novinky na vlasy, které opravdu pomáhají

/ Redakce

Zdravé vlasy začínají u zdravé pokožky hlavy. Pokud si vezmeme příklad z péče o pleť jako takové, vlasy bez lesku, stejně jako suchá pokožka, jsou první známkou toho, že není něco v pořádku. Přinášíme několik novinek, po kterých budou vaše vlasy zářit zdravím.

Bez zdravých vlasů i zdravé pokožky hlavy si dnes už život neumíme představit. Vlasy jsou naše vizitka při prvních letmých setkáních i dlouhodobých vztahů, je tedy velmi důležité o ně správně a pravidelně pečovat.

Na kvalitu vlasů působí různé vnější i vnitřní vlivy jako například stres, prostředí, ale i dieta. Působením těchto vlivů může docházet ke ztrátě hustoty vlasů, jejich množství a celkového objemu. Také může docházet k celkovému zhoršení kvality vlasů například změna textury vlasů, méně lesku, vlasy jsou drsnější a mají pórovitější strukturu. To je způsobeno ztrátou melaninu a tím tedy barvy vlasů.

Kosmetické značky přicházejí stále s novými produkty, které nemocným vlasům pomohou k jejich pevnosti a lesku. Pojďme přivítat nejnovější přírůstky.

Alterna Haircare představuje první exfoliant na vlasy inspirovaný péčí o pokožku obličeje. Kaviárový exfoliant vlasové pokožky Alterna Caviar Clinical Dandruff Exfoliating Scalp Facial doslova hýčká pokožku hlavy, pomáhá odstraňovat šupinky, nečistoty, nadbytečný maz a zároveň vyrovnává hladinu hydratace. Účinný přípravek rychle, jednoduše a elegantně řeší problematiku suché, svědivé a podrážděné pokožky hlavy.

Vhodný je pro ženy i muže, kteří touží zvýšit zdraví svých vlasů a pokožky, díky luxusnímu, pečujícímu přípravku, který ji zbaví nečistot. Hodí se také jako prevence. Použijte ho před šamponováním a jemně vmasírujte do pokožky hlavy krouživými pohyby, abyste odstranili nečistoty a šupinky.

Další novinkou od Alterny je pěna pro husté vlasy. Stávající řada pro řídnoucí vlasy Alterna Caviar Clinical se tak rozrůstá o zcela nový přípravek posilující vlasové vlákno. Pěna pro každodenní použití Alterna Caviar Clinical Daily Densifying Foam pomáhá předcházet poškození vlasového vlákna a zabraňuje vypadnout až 1300 vlasům za měsíc. Lehká textura s nelepivými polymery zanechává vlasy prokazatelně plnější a hustější vlasy s dlouhotrvajícím objemem díky redukci produkce DHT a kožního mazu.

Pěnu mohou používat muži i ženy s řídnoucími nebo vypadávajícími vlasy, kteří hledají produkt, který posílí stávající vlasy a zároveň pomáhá předcházet budoucímu poškození.

Třetí novinkou je SÉRUM JEUNESSE od Kérastase. Omlazující vlasové sérum pro obnovení hustoty vlasů doplňuje a rozšiřuje řadu DENSIFIQUE. Toto sérum obsahuje patentovanou složku Stemoxydine®, která pomáhá zachovávat hustotu vlasů a působí proti ztenčování vlasů. Už od první aplikace vlasy vypadají hustější, s větším objemem a jsou lesklejší od kořínků až ke konečkům. Pomáhá také vytvořit ideální podmínky pro zrození nových vlasů.

Sérum můžete aplikovat jednou denně do suchých nebo umytých a ručníkem vysušených vlasů. Je vhodné pro muže i ženy.

Foto: Archiv značek