Rihanna přepisuje historii domu Dior

/ Redakce

Talentovaná sedmadvacetiletá zpěvačka, vítězka Fashion Icon Award 2014 a nově také hostující kreativní ředitelka značky sportovního oblečení a obuvi PUMA má nyní v rukávech připraveny pro své fanoušky další trumfy.

Rihanna se v posledních několika letech stala nedílnou součástí módního i kosmetického průmyslu. Zpěv už této barbadosské krásce nestačí a do svého repertoáru přibyla například spolupráce s britskými řetězci Topshop nebo River Island. Nesmíme opomenout veleúspěšnou limitovanou kolekci pro kosmetický gigant M.A.C a v neposlední řadě také horké křeslo kreativní ředitelky značky Puma, ve kterém se zabydlela od nového roku.

rihanna026

Riri zkrátka módou žije, během týdnů módy ji hledejte v první řadě přehlídek a je úplně jedno, jestli jdou po mole modelky pracující pro Lagerfelda, Wanga nebo Miu Miu.

Zpěvačka se ovšem nyní objeví ve čtvrtém pokračování kampaně značky Dior s názvem Secret Garden, kterou v prostředí Versailles nafotí Steven Klein.

Stane se tak vůbec první ambasadorkou černé pleti tohoto francouzského domu.  Předchozí díly nafotili Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadim, jimž pózovaly modelky Daria Strokus, Melissa Stasiuk a Xiao Wen Ju.

celeb-trend-ri023

Rihanna se tímto zajímavým krokem připojuje do slavného kruhu, který pevně ve svých rukou drží také herečky Jennifer Lawrence, Marion Cotillard a Natalie Portman jež jsou v současné době tvářemi odlišných součástí kolekce Christian Dior.

Foto: WWD