Roberto Cavalli na Ibize

/ Redakce

Italský módní návrhář Roberto Cavalli si nelibuje pouze v navrhování módních kolekcí, ale má rád i dobré pití, jídlo a skvělou zábavu.

Svůj italský temperament dává rád najevo. Rád se obklopuje mnohem mladšími ženami, miluje dobrou kávu a stále se rád baví. Není tedy divu, že kromě módních butiků je i majitelem sítě kaváren po celém světě. Jeho kavárny jsou určené těm, kteří si chtějí užít stylové a moderní posezení, vychutnat si lahodné pití či vynikající jídlo připravené z těch nejkvalitnějších surovin. Kavárny najdete v elegantních a sofistikovaných městech, obsahují návrhářovu vášeň pro smyslnost a eleganci, kombinaci kvalitních materiálů a ikonických potisků.

V Kuvajtu v obchodním centru Grand Avenue Mall vyrostla kavárna, jejíž kapacita čítá až 100 hostů a navíc je obohacena o butik Cavalli. To v Bejrútu je místní kavárna v Karagulla Building obklopena rušným tržištěm. Nabízí prodej italských specialit jako jsou dárkové čokoládové boxy, červené víno i prvotřídní vodku. Posadit se zde můžete do zebrovaných křesel, útulných pohovek či barových židlí.

fs-roberto-cavalli01

Novém Dillí, ihned poblíž jeho butiku uprostřed DLF Emporio Mall vás uvítají krystalové lustry, lampy a protažené prostory až do samotného atria obchodního centra, což zprostředkovává úžasnou atmosféru vítanou od snídaně po večeři, od oběda po aperitiv, od přestávek na kávu po večerní drinky.

Nyní jde Roberto Cavalli ještě dál. Čím je starší, tím více se snaží o opak. Kromě příjemného posezení si chce Roberto Cavalli poslechnout i skvělou hudbu. Které místo v létě je nejnavštěvovanější právě proto, že hudba je zde slyšet po celých 24 hodin denně? Je to bezpochyby Ibiza, kam míří tisíce lidí každé léto užít si mejdan svého života. Turisté si právě teď mohou užít hudbu, pití i jídlo v nové restauraci Cavalli Restaurant & Lounge.

fs-roberto-cavalli02

„Radost z poslechu příjemné hudby, to doplněno o vynikající italské jídlo či milou společnost v elegantním sofistikovaném prostředí…to je filozofie Cavalli Restaurant & Lounge“, říká sám návrhář Roberto Cavalli.

Máte i vy v plánu letos cestu na Ibizu? Pak rozhodně do této restaurace zavítejte.

fs-roberto-cavalli03

Foto: Archiv firem