Rok 2013 je téměř za námi

/ Redakce

Dnes nastal poslední den roku 2013. Mnoho z nás se těší na večerní oslavy a někteří již bilancují tento rok, který měl ve svém čísle pověstnou a často velmi obávanou třináctku. Byla právě pro vás tím šťastným číslem? Pro Iconiq.cz rozhodně zcela zásadním.

Rok 2013 můžeme právem považovat za rok vzniku módního on-line portálu Iconiq.cz. Ten sice existuje již déle, ale právě do letošního roku to byl jen blog a podpora módního on-line obchodu BeInStyle.cz. Až leden 2013 vše změnil. Díky oblibě u čtenářů a podpoře okolí se z blogu tvořený jedinou osobou stal plnohodnotný módní magazín,  který vtrhl na českou módní scénu a dovolím si říci, že ji značně povznesl a obohatil.

Z redakce, kterou tvořil jeden jediný člověk, má maličkost, se stal tým lidí, kteří mají co říct. Nejdříve do projektu vstoupila skvělá šperkařka a fotografka Kamila Písaříková, která s vámi sdílí svou vášeň pro kosmetiku a navíc svými fotografiemi posunula Iconiq.cz na profesionální úroveň. Kamilu následovala módní redaktorka Ema Janáčková, která má dokonale zmonitorovanou českou módní scénu a snaží se všemi silami práci českých návrhářů podporovat. Její přehled však nekončí u českých hranic. Její kritika se nevyhýbá ani slavnému Karlu Lagerfeldovi:-). V našem týmu nemůže chybět ani bloggerka Monika Kolářová, která vás zasvěcuje do tajů tohoto průlomového trendu. Navíc žije v Brně, takže nabízí čtenářům i jiný pohled než jen ten typicky pražský, jak lidé s oblibou říkají.

Iconiq.cz by však nebyl dokonalý bez naší mladinké grafičky Majdy Štorkánové, která společně se mnou pro vás vytváří módní inspirace a Iconiq stylový deníček. A nelze opomenout ani mužskou část našeho týmu, kterou tvoří Tomáš Černaj dohlížející na technickou stránku našeho portálu, a kterého jsme do světa módy vtáhli natolik, že si ho pozitivně všimla i módní policie Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend. A v neposlední řadě Martin Hošek, který se do této chvíle staral o obchodní a produkční záležitosti.

f201046b6f6c5858579fc8e222850423

Iconiq.cz ihned po Novém roce zaznamená změny v týmu i v obsahu. Můžeme vám slíbit opravdu zajímavé novinky, které jistě náš magazín posunou zase o velký kus dopředu nebo chcete-li do výšin.

Nás velmi těší, že jsme tento rok mohli být partnerem významných módních akcí jako Mercedez-Benz Prague Fashion Weekend, který jsme vám přenášeli dokonce v živém přenosu nebo Designblok. Byli jsme pozváni do Paříže na módní přehlídku Dior Haute Couture a zachytili i světovou ikonu Annu Wintour.

A tak magazín Iconiq.cz za tím letošním rokem, který byl pro nás tak zásadní, dělá velkou a snad i sladkou tečku a těší se na ten další, kterým vše opět začíná.

Já osobně bych závěrem ráda poděkovala týmu Iconiq.cz za skvělou práci a vám čtenářům za vaši věrnost a nadšení, se kterým náš magazín čtete.

d57441513c5b78b67d9d4e684ad34515

Foto: Pinterest.com