Rozjasněte svoji pleť!

/ Redakce

Ať už se dnešní ženy nacházejí v jakémkoli časovém pásmu, žijí tisíce životů v jednom a jejich pleť jakbysmet. Extrémně hektický životní styl si ale vybírá daň v podobě unavené pleti.

Co je toho příčinou? Je to začarovaný kruh – na pleť působí škodliviny, které se mísí s kožním mazem a působením ultrafialového záření vznikají toxické látky a volné radikály. Problémy pleti jsou viditelné na první pohled – zarudlá či zašedlá pleť a známky předčasného stárnutí. Pleť je dehydrovaná, stažená a působí unaveně.

Laboratoře značky Lancôme provedly průzkum, kterého se účastnilo přes 9700 žen ze šesti různých zemí. Ze závěrů průzkumu vyplývá, že ženy jsou se vzhledem své pleti a dostupnými řešeními celkově nespokojeny. Více než polovina z nich si stěžovala na mdlou pleť. Na dotaz, co považují za hlavního nepřítele krásy, odpovídaly převážně shodně – stres, nedostatek spánku, ultrafialové záření a znečištěné prostředí.

A protože žijeme rychle a chceme také rychle vidět výsledek, zrychlují se i účinky krémů, které kosmetické značky představují jako své novinky. Jednou z nich je pleťový CC krém City Miracle CC Cream, který redukuje nedokonalosti pleti a zároveň pleť zkrášluje. Jedná se o praktickou formuli „vše v jednom“, která dodává pleti zdravý jas, redukuje známky únavy, chrání ji proti UV záření a městskému stresu a zároveň ji po celý den hydratuje a sjednocuje. City Miracle CC Cream je takový make-up a pleťová péče zároveň. Ženy jej testovaly v nejvíce znečištěných městech na světě, jako jsou Paříž, Šanghaj a New York.

Další účinnou novinkou je řada Rénergie, která provází miliony žen v boji proti vráskám a ztrátě pevnosti pokožky již déle než 20 let. Je symbolem značky Lancôme, a stejně jako značka samotná i celá řada nachází inspiraci v zásadních vědeckých poznatcích, s nimiž neustále posouvá hranice krásy. Daří se jí tak přinášet na trh stále účinnější kosmetické produkty pečující o stárnoucí pleť.

Novinkou je liftingová pleťová péče Rénergie Multi-Lift Redefining Lifting Skincare, která přináší úchvatné výsledky –  zjemňuje a zpevňuje pleť a zároveň obnovuje obličejové kontury.

Foto: Archiv značky