Sandály Vetements? Vyrobte si je snadno a rychle!

/ Redakce

Víkend je tu a když není na programu krásné počasí, máte možnost vytáhnout na povrch vaši kreativní stránku a začít tvořit například nezvyklé a jedinečné kousky do vašeho šatníku. V redakci jsme si nemohli nevšimnout sandálů značky Vetements a jejich vzhledu ponožek na podpatku. Vetements se díky jejich kreativnímu řediteli Demmou Gavasalia (co nyní šéfuje i francouzské Balenciaga!), stala v poslední době velmi populární, a tak není divu, že bychom chtěli kousek z jejich kolekce okamžitě v botníku. Nebojte se, tvorba sandálů vám zabere maximálně minutku!

INSPIRACE:

Screen Shot 2016-05-13 at 21.51.25

Postup výroby je velmi jednoduchý, k módnímu projektu budete potřebovat:

  • Sandály na jehlovém podpatku
  • Trendy pevnější ponožky
  • Ostré nůžky
    Vetements-DIY-Boots-Socks-Man-Repeller-V1

KROK 1:

Uprostřed paty na ponožce udělejte krátký průstřih, který umožní podpatku jednoduše vylézt skrz ponožku ven.Vetements-DIY-Boots-Socks-Man-Repeller-464 KROK 2:

Nazujte vaše oblíbené lodičky, nebo sandály na jehlovém podpatku. (Pozor, hlavně ať jsou pohodlné!)Vetements-DIY-Boots-Socks-Man-Repeller-472 KROK 3:

Začněte pomalu navlékat na sandály ponožku. Dbejte na správné umístění tak, aby podpatek mohl v pořádku proklouznout prostřižením.Vetements-DIY-Boots-Socks-Man-Repeller-473 KROK 4:

Provlečte podpatek,… A máte hotovo!Vetements-DIY-Boots-Socks-Man-Repeller-476

Jak jsme slibovali na začátku, postup opravdu těžký není, zato efekt? Je k nezaplacení. Kdo by netoužil po lodičkách, které jsou k dostání za téměř tisíc euro? Ano, přesně tolik totiž tyto boty v podání značky Vetements stojí. My jsme je ale v pár krocích jednoduše vyrobili skoro za hubičku.
Vetements-DIY-Boots-Socks-Man-Repeller-488

Pár “ponožkových lodiček” vám zajisté dokáže oživit outfit a přinese zvídavé pohledy kolemjdoucích. Dokonale je zkombinujete například s brokátovými kraťasy a základním svetrem, nebo pohodovou mikinou. Doplňte o sluneční brýle a kvalitní kabelku, jako správná fashionista!Vetements-DIY-Boots-Socks-Man-Repeller-497

Zdroj: Manrepeller.com