Sarah Jessica Parker v roli návrhářky podruhé

/ Redakce

Sarah Jessica Parker přichází představit druhou kolekci střevíčků a samozřejmě ani v tomto případě nezapomněla na spolupráci se značkou Nordstrom.

Rolí kultovní postavy Carrie Bradshaw si její představitelka upevnila lásku k obuvi. Jak by také nemohla, když měla k dispozici nespočet lodiček, kozaček i sandálků. Sama tak vlastní okolo stovky párů bot, z nichž každé stály od 300 do 1000 dolarů.

Podzimní kolekce je podobná té jarní minimálně ve směru pružnosti. Sarah však více volila tmavší odstíny podzimních barev, tedy tmavě červené, fialové, olivové, korálové i námořnické tóny. Od herečky k „roli“ návrhářky byl jen malinkatý krok, a že jí tato profese rovněž sluší, není nutné nijak zdůrazňovat, její práce totiž mluví sama za sebe.

Sarah Jessica Parker presents her Fall 2014 SJP Collection

Ostré špičky, páskové zapínání i pojmenování po různých osobnostech je u SJP zvykem již od první kolekce. Jeden pár pojmenovala po herečce Blythe Danner, „Tato krásná bota vyzařuje jakousi propracovaností,“ přiznala Sarah ve spojitosti s Danner.

Pár střevíců s názvem Pat Boot je pro změnu pojmenovaný po legendární kostýmní výtvarnici Patricii Filed, stylistce seriálu Sex ve městě. „Bez jejího přispění by byla Carrie Bradshaw neúplná,“ říká SJP a vzdává tak uznání Patricii. Jiný pár s názvem Serge Boot získal jméno po kadeřníkovi Serge Normantovi, který se o vlasy Sarah staral v jejím útlém věku.

Sarah Jessica Parker Presents her Fall 2014 SJP Collection at Nordstrom DC

Kolekci však netvoří pouze obuv, nýbrž i nové kabelky, kterým se bohužel a vlastně logicky nemůže dostat tolik pozornosti, které jsou rovněž úchvatné. Cenově navíc dostupné, kabelky se pohybují v rozmezí 220 až 495 dolarů, zatímco boty jsou o něco málo dražší a pohybují se mezi 285 až 695 americkými dolary.

Sarah Jessica Parker presents her Fall 2014 SJP Collection

Koupit si tyto kousky můžete online prostřednictvím stránek nordstrom.com, které se už zaplňují módní obuví i kabelkami samotné Sarah Jesicca Parker.

Foto: Profimedia.cz