Sbohem kozačky!

/ Redakce

Věřme, že jarní slunečné počasí je již za dveřmi a my budeme moci dát kozačkám, válenkám a sněhulím sbohem. Přichází čas na čistku vašeho botníku a přivítání nových jarních trendů.

Letošním jarním trendům vévodí minimalismus, lesk i syté barvy. Ať zvolíte kalhotový kostým či krátkou mini sukni, ty správně zvolené balerínky vašemu outfitu dodají hravost, šarm i vysokou eleganci. Je to skvělá zpráva pro ženy válčící s městskými chodníky, které po zimě vzaly za své. To však neznamená, že podpatkům jaro nepřeje. Stylistka a návrhářka Rachel Zoe nikdy nezapomene na tento podstatný detail jakým vysoký podpatek bezesporu je. Díky tomu, že je extrémně malé postavy, vysoké boty na podpatku i platformě nechybí nejen v jejích kolekcích, ale i ve vlastním botníku. V butiku Obsession pro změnu doslova září značka Giuseppe Zanotti. Její kolekce bot je poseta třpytivými kameny, které vás zcela ohromí svou krásou a jasem. Fendi pro letošní jaro sází na originalitu a inspiraci kubismem. Hravost botám dodává kombinace barev, které vám dodávají značný výběr k doladění vašeho osobního stylu. Gucci i Christian Louboutin dodají vašim nohám energii v podobě bot s barvou slunce. Žlutá k jaru bezpochyby patří a rozjasní vás o dlouhé a šedé zimě.

Nikdy při výběru bot nepodceňujete nejen jejich design, ale i kvalitu. To nejkrásnější, čím můžete svůj nejen jarní outfit zdůraznit, jsou právě boty, které často z ničeho udělají absolutní mimořádnost.


Foto: Archiv firem, beinstyle.cz, net-a-porter.com