Sensai představuje Art of Silk Illumination

/ Redakce

Seznamte se s novými produkty značky Sensai, které vám vykouzlí magický pohled. Vyhrajte se s paletkou čtyř očních stínů a nezapomeňte přes ně nakreslit dokonalou linku.

Oční stíny od značky SENSAI a jejich jedinečné odstíny a lehká textura. Odstín pro každého. Rozjasněte oči a vytvořte tak dokonalý vzhled. Inspirováno nejkvalitnějším japonským hedvábím.

Paleta očních stínů dokonale kombinuje čtyři odstíny, kterými vytvoříte hedvábně dokonalý „look“. Inspirováno jedinečnou metodou Shironeri , při které se hedvábí máchá a bělí tak, aby bylo dosaženo dokonale čistého a bílého odstínu. Nejprve je korigován základový odstín, který zjemňuje známky únavy díky svým světelným účinkům.

Jemně nadrcený a hedvábný prášek umožňuje nekonečné možnosti míchání odstínů. Vytvořte matný nebo zcela třpytivý vzhled a rozzařte svoje oči. Každá paleta v sobě ukrývá jemnost a zároveň i svůdnost.

EYE COLOUR PALETTE,  1790 KČ

Paletka SHINY FOLIAGE má odstíny podzimu a zlatavého listí. NIGHT SPARKLE přináší oslňující a třpytivý́ vzhled. PETAL DANCE se poddala pudrově růžové a okvětním lístkům růže. FROSTY TWILIGHT dodá magický třpyt městských světel za zimního večera.

DESIGNING LIQUID EYELINER, 960 Kč

Tekuté oční linky. Pouze jedním tahem se dostanete k dokonalému looku – od klasických očních linek po jemně elegantní linky díky unikátnímu štětečku. Dostupné jsou i náplně a celkem dva odstíny.

LASTING EYELINER PENCIL, 900 Kč

Gelová tužka na oči se speciálním tvarem pro krásně zvýrazněné oči za pomoci snadné a rovnoměrné aplikace. Produkt seženete ve dvou odstínech.

STYLING EYEBROW PENCIL, 960 Kč
Speciální oválný tvar a jemná prášková konzistence pokryje vaše obočí a vytvoří přirozený vzhled. Dostupné jsou i náplně do kazet a tři odstíny.