Sephora má prostě slabost pro krásu!

/ Redakce

Kosmetické novinky se většinou pro novináře uvádějí s předstihem. Prezentace jarních a letních novinek parfumerie Sephora proběhla zrovna v den, kdy Prahu pokryl letos snad již poslední sníh a léto bylo v ten den opravdu vzdálené.

Ve 27. patře City Tower to ale zářilo barvami a vonělo po celé restauraci Aureole, kde se prezentace konala. Představit zbrusu nové značky, které se do Sephory chystají, přijeli zástupci značek z celého světa a atmosféra brzy pohltila i mě.

V průběhu celého odpoledne měli zástupci médií možnost se seznámit s novinkami přímo od značky Sephora, tak i s novinkami, které do jejího portfolia teprve vstupují. Byla jsem unešena. Do světa vůní a barev, do světa, kde jsou hlavními tématy konverzace pojmy krása a péče a znamená to mnoho.

Z představených novinek vám můžu rozhodně doporučit laky na nehty Sephora Color Hit, které se vybarvili do až neuvěřitelné škály 52 odstínů, dokonce s novým designem. Když byste se chtěli vrátit do dětských let, namalujte si pusu fixou na rty Star lip stain, je dlouhotrvající v krásně pastelových barvách. Zlatá edice Bling Bling Summer je zas inspirovaná elektrizující atmosférou Las Vegas a její produkty krásně voní.

Pokračovat bych mohla dál a dál, ale nic se nemá přehánět, a tak budeme poodkrývat letní novinky hezky postupně, těšení se je přeci tak kouzelné. Ve fotogalerii se můžete zatím kochat barevnými odstíny a poodhalit tajemství léta v parfumerii Sephora.