Vytvořte si svou kabelku Gucci

/ Redakce

“Do It Yourself” aneb “udělej si sám”, to je nové motto designéra Alessandra Michele. Kreativce módního domu Gucci fascinuje sebevyjádření a osobní projev. Rozrůstající se trend made to order dovedl designéra k velkému rozhodnutí. Před pár dny spustil novou službu, která umožňuje všem příznivcům značky kreativně naaranžovat na svoji kabelku výšivky, detaily, kovové doplňky a dokonce i své iniciály.

V Miláně v ulici Via Montenapoleone se všechny milovnice této italské značky mohou těšit z butiku Gucci DIY (Do It Yourself), kde je již aktivní služba, kde si můžete ozdobit svou jedinečnou kabelku Dionysus – slavná IT-bag se vyznačuje především specifickou uzavírací sponou ve tvaru kotvy ukončenou tygřími hlavami.
881da177-0e9b-488a-b4b1-a6054f3a9510 Ale pozor! Skvělé zprávy ještě nekončí! Brzy bude služba rozšířena také na obuv, konkrétně na tenisky Ace a boty modelu Princetown. Stejně tak jako dopňky a boty, si budete později moci zosobnit některé kousky oblečení jak pro muže tak pro ženy. 
a8647d83-b1af-4fbe-82c0-9df876b6aea7

 

Alessandro Michele si jde zkrátka za svým cílem a dokáže jít zároveň s dobou! Kabelka si získala za neskutečně krátkou dobu tolik pozornosti. My ji ostatně milujeme také, a to, že můžeme přispět k tvorbě našeho unikátního kousku? Sen se stal realitou!

Zdroj: Vogue