Seznamte se s britskou kosmetikou HEYLAND & WHITTLE

/ Redakce

Do Čech přichází britská kosmetika HEYLAND & WHITTLE, jejíž tradiční výrobní postupy vycházejí z britské historie a přírody.

Značku HEYLAND & WHITTLE založili manželé Paddy Heyland a Ursula Whittle, kteří spojili v roce 2003 svá jména s rodinným erbema začali ručně vyrábět mýdla podle starých výrobních postupů. Inspirací jim byla nádherná krajina v okolí jejich farmy v hrabství Surrey v jihovýchodní Anglii. Mýdla dodnes obsahují jen ty nejlepší ingredience.

Soap Stack & Car

Postupem času rozšířili produkty na tělovou řadu a také na interiérové vůně. Esenciální oleje kombinují s bylinkami a kořením a vytvářejí jedinečné produkty, které neobsahují parabeny ani sulfáty. Mezi nejoblíbenější výrobky patří řada NEROLI & ROSE a CITRUS & LAVENDER, které jsou nyní k dostání i v České Republice.

HW image

Ryze britské přírodní produkty vyrobené s ohledem na tradici, styl a unikátnost budou mít u nás zastoupení zatím ve třech řadách: Green Tea Grapefruit – zelený čaj & grapefruit, Neroli Rose  – květ hořkého pomerančovníku & růže a Citrus Lavender – citrus & levandule. V každé z nich budou k dispozici tělové tekuté mýdlo, tekuté mýdlo na ruce, tělové mléko, krém na ruce, pěna do koupele a organická tuhá mýdla zabalená v nápaditých krabičkách.

Range Shot portrait

Britská kosmetika HEYLAND & WHITTLE je k dostání v obchodě AboutHome, který najdete na Václavském náměstí v Praze. „Věříme, že postupně dovezeme veškeré přípravky, které značka HEYLAND & WHITTLE vyrábí. Je to výjimečná kosmetika, navíc s designově unikátními výrobky a obaly. Navíc, je vyráběná podle tradičních postupů.“ říkají majitelky obchodu AboutHome.

Hope & Glory - Copy

Foto: Archiv značky