-->

Seznamte se s čistě přírodní kosmetikou WELEDA

/ Kamila Písaříková

Historie kosmetické značky Weleda začala v laboratoři již kolem roku 1920.

U zrodu stála holandská lékařka, rakouský filosof a mnichovský chemik – trochu netradiční kombinace, která ale fungovala, a brzy se laboratoř vyvinula v celosvětovou firmu.

Motto této značky je jasné: “V souladu s člověkem i přírodou”. Zdůrazňuje tak hodnoty, ve kterých se odráží láska a respekt k přírodě. Rostliny, které Weleda využívá, jsou pěstovány v ekologickém zemědělství nebo z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě. Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek.

Jedním z jejích nejstarších a zároveň nejprodávanějších výrobků po celém světě je Masážní olej s arnikou, který letos slaví dokonce 90. výročí. Jeho relaxační účinky a schopnost prohřívat svaly je opravdu prověřená generacemi profesionálních sportovců i fyzioterapeutů.

Arnika je bylina, která je po staletí používána na zhmožděniny a výrony. Při použití ve formě masážního oleje pomáhá arnika odstraňovat svalové napětí a ztuhlost, levandule a rozmarýn pak zklidňuje tělo.

51b9c8ae4185ab74e7f40000-1

Foto: Archiv značky