Seznamte se s Clarisonic, jedničkou v čištění pleti

/ Redakce

Původně byl Clarisonic vyvinut pro odborníky v oblasti péče pro pleť. Velmi rychle si získal své nadšence, a tak i vědci uznali, že je čas představit tuto novinku i pro domácí použití.

Přístroje pro sonické čištění pleti Clarisonic jsou oblíbené všude na světě a již téměř dva roky rok oslavují úspěch i v České republice. S uvedením přístrojů byly na trhu představené i speciální kartáčky Clarisonic, které jsou vyvinuté pro různé typy pleti, tyto přístroje jsou tak vhodné pro všechny typy pokožky.

Který z nástavců Clarisonic je v České republice nejoblíbenějším a stal se úplným bestsellerem? Je to světle modrý kartáček Deep Pore pro rozšířené póry. Rozšířené póry jsou tedy jedním z hlavních nepřátel zdravé a krásné pokožky. Nyní přináší Clarisonic ještě účinnější zbraň v boji proti rozšířeným pórům.

Metoda Clarisonic funguje na principu kartáčku, který je vybaven třemi různými rychlostmi pro čištění obličeje a dvěma různými tříminutovými režimy a unikátním nástavcem pro čištění těla, díky čemuž dokáže jemně odstranit odumřelé buňky pokožky a zanechává pleť i pokožku těla hebkou a hladkou. Kartáček pro sonické čištění pleti Clarisonic Plus tak nabízí možnost všestranného čištění obličeje i těla. Další verze je vybavena i časovačem, který vám jednoduše naznačí, že je v čištění přejít na další část obličeje. K dispozici jsou také nejrůznější barevné varianty.

Celkově by pak vaše pleť měla být jemnější a zářivější, pleťové přípravky by se měli lépe vstřebávat a i make-up lépe odstraňovat. Jako bonus navíc si můžete pořídit kartáček v různých odstínech pastelových barev.

Dva kroky pro řešení rozšířených pórů

VYČIŠTĚNÍ PLETI

Prvním krokem každodenní čistíci rutiny je vyčištění pleti jednou anebo dvakrát denně (podle potřeb a typu pleti) přístrojem Clarisonic v kombinaci s kartáčkem Deep Pore a čistícím gelem Clarisonic Deep Pore Daily Cleanser. Tento krok využívá sílu sonické technologie, a dostává se tak do hlouky póru pro odstranění nečistot.

HLOUBKOVÁ DETOXIFIKACE PLETI

Druhým krokem je použití čistící masky Detoxifying Clay Mask dvakrát týdně na vyčištěnou pleť. Masku nechte působit 10 až 15 minut a následně jemně odstraňte použitím kartáčku Deep Pore. Maska zanechá pleť sveží, vyčištěnou a hloubkově detoxifikovanou.

Clarisonic si můžete pořídit exkluzivně ve vybraných parfumeriích Sephora.

Foto: Archiv značky