Sharon a Kelly Osbourne mají svoji řadu kosmetiky MAC

/ Redakce

A je to tu, dlouhou očekávaná kolekce je na světě a stojí za to. Sharon a Kelly Osbourne mají ve spolupráci se značkou MAC svoji kosmetickou řadu.

Musíte milovat sami sebe a být sami se sebou v pohodě. To mi vždy vštěpovala má matka a já to říkám i své dceři.” Odpověděla Sharon Osbourne na otázku o kráse. “A samozřejmě pomůže i trochu make-upu.” Dodala s úsměvem.

kelly osbourne sharon osbourne mac

Sharon a Kelly Osbourne představily ve spolupráci se značkou MAC svoji barevně laděnou kolekci. Limitovaná edice nabízí několik odvážných barevných kombinací.

Každá z žen pojala barvy po svém, podílely se i na výběru pigmentů a především pro Kelly to byl podle jejích slov velký zážitek. Kolekce Sharon je více zaměřená na decentní barvy i zvýraznění kontur obličeje, Kelly se vydala směrem, který je jí vlastní a doplnila svoji část kolekce zářivými odstíny ve světle fialové v kombinaci s levandulovými i oranžovými odstíny.

Kelly-Osbourne-Mac-628x483

V kolekci najdete palety očních stínů, rtěnky i laky na nehty a pudry a seženete ji na oficiálních webových stránkách MAC.

 

Foto: WWD.com, Pinterest.com