Shine bright like Rihanna: Nejlepší outfity ikonické zpěvačky

/ Redakce

Žena mnoha talentů, světově uznávaná zpěvačka, módní ikona, návrhářka a čerstvá majitelka beauty značky. To vše Rihanna za svá léta na výsluní zvládla. V poslední době čím dál víc zaplňuje přední stránky módních magazínů a její osobitý styl je nám velice příkladnou inspirací. Co nás Rihanna naučila?

Buďte odvážná

Přestože nemáte ideální míry, kterých jsou plné módní magazíny, není důvod, abyste nenosily odvážnější kousky. Vezměte si příklad z Rihanny, která se i přes své v poslední době kypré tvary nebojí ukázat své křivky a ještě je zdůraznit.

Poodhalte se (vkusně)

Zkuste výstřihy a rozparky, které nevypadají lacině, prvoplánově, ale spíše vkusně a žensky. Rihanna ráda nosí výstřihy nebo rozpatky, aby ukázala své nohy, ať už je to u šatů, sukní, nebo kalhot. Podtrhuje to její ženskost a vypadá sexy.

Buďte větší než obvykle

Rihanna je velkým příznivcem oversize módy – nebojí se velkých bund, mikin ani kalhot. Nemusíte jít až do takové extravagance jako zpěvačka při volbě trendy péřovky. Velké pohodlné kousky si ale zaručeně zamilujete.

Prostě experimentujte

Extravagantní a nenuceně elegantní, takový je její typický styl. Outfity nikdy nepostrádají nápaditost, jsou překvapivé, netradiční a nikdy nudné. Rihanna dokáže kombinovat nekombinovatelné a v tom tkví její jedinečnost. Proto se ani vy nebojte experimentovat a vymýšlet extravagantní looky.