Simona Krainová se stala partnerkou a ředitelkou nové modelingové soutěže

/ Redakce

Mladé dívky v Čechách a na Slovensku, které se touží stát modelkou, budou mít v příštím roce novou příležitost dosáhnout svého snu.

V obou zemích bude probíhat první ročník nové soutěže Czechoslovak Topmodel, kterou už na konci září spustí agentura Czechoslovak Models.

Simona Krainová se po náročných povinnostech v rámci Prague Fashion Weekendu vrhla ihned do dalšího projektu, jehož bude nejen ředitelkou, ale i tváří. Vzhledem ke svým zkušenostem topmodelky na zahraničním i domácím trhu chce nejen řídit projekt, ale zároveň s dívkami, které agentura vybere, i aktivně pracovat. „Obrací se na mě spousta dívek s prosbou o radu, jak se stát úspěšnou modelkou, proto jsem velmi ráda, že mohu předat své letité zkušenosti v této branži mladým a nadějným lidem a pomáhat jim v realizaci jejich snu. Moc se na ně všechny těším a věřím, že i oni uvítají tuto velkou šanci, protože slibuji, že pokud uspějí, budou v rukou opravdových profesionálů, řekla k projektu ředitelka Czechoslovak Topmodel Simona Krainová.

Více se dozvíme na konci října, kdy proběhne tisková konference, a my vás budeme o tomto projektu informovat. Možná mezi vámi je vítězka prvního ročníku.