Simple look podle Victorie Beckham

/ Redakce

Trávíte každé ráno několik dlouhých minut před šatníkem a nevíte, co si z něho vybrat? Zkuste se inspirovat u Victorie Beckham, ta totiž nikdy nešlápne vedle.

Victorie nedostala přezdívku Posh Spice jen tak. Už za dob Spice Girls bylo jasné že to bude velká královna stylu. Čím to je, že je vždycky tak chic? Sází totiž na klasiku! Její šatník tvoří převážně černá, bílá a odstíny béžové. Mezi Victoriiny must have kousky patří hlavně pouzdrové sukně, cigaretové kalhoty, skinny jeans, bílé košile, kašmírové svetry, padnoucí saka, velké kabelky a hlavně velké brýle.

Na první pohled se může zdát, že je to nuda, ale Vicky vás vyvede z omylu. Navíc s takto vybyveným šatníkem vám to bude prostě vždycky slušet! Ušetříte hromadu času tím, že nebudete muset vymyšlet složité kombinace, protože všechny tyto must have kousky k sobě budou ladit. A to za to stojí, nemyslíte?

Samozřejmě pak už je jen na vás, zda budete mít chuť outfit povýšit i o nějaké detaily v podobě doplňků. Nás ale právě tenhle prostý simple look baví. Nechte se inspirovat, sjednoťte si šatník a zítra ráno si užijte ušetřeného volného času. Váš den bude hned hezčí a vy budete jednoduše chic!

 

1543477-victoria-beckham-dans-les-rues-de-new-york

22bf0ebaf3f93b90fc78201967a20c44

Pokud se rozhodnete pro barvy, volte pouze jednu akcentní, kterou pak zkombinujte se základními barvami.

6-Victoria-Beckham-Street-Style_zps6ff8bc06

Jste celý den na nohou? Vyměňte lodičky za pohodlné bílé tenisky. Victoria preferuje Stan Smith od Adidas Originals.

Celebrity Sightings in New York City - February 13, 2016

Victoria-Beckham-is-seen-walking-in-Soho

Black & white kombinace v různých provedeních.

victoria21

Foto: Pinterest, Vogue.com