Trendy síťovka: Jak nosit praktický retro trend?

/ Redakce

Co ze šatníku našich babiček je právě teď po celém světě nejvíce cool? Klasická síťovka! Nečekaný trend zaplavil ulice světových metropolí a my se nedivíme. Tahle taška je praktická, stylová a hlavně ekologická. My jí milujeme. Jak síťovku nosit?

Praktický trend

Takzvané síťovky jsou známé především tím, že unesou i hodně těžký nákup aniž by se poničily. Snadno ji složíte do kapsy a po rozložení je doslova bezedná, vejde se do ní úplně všechno (to vám spíš upadne pod tíhou nálože rameno, síťovka zaručeně vydrží, vždyť to znáte).

Fashion killa

Síťovka už ale dávno není jen na nákupy. Módní insideři si jí oblíbili i na nošení místo kabelky. Musíme uznat, že vypadá skvěle. Přehoďte ji přes rameno jen samotnou nebo si jí vezměte jako další tašku k vaší malé kabelce a dejte do ní další nezbytnosti. Milovnice extravagance si do ní rovnou dají svůj oblíbený model kabelky.

Podle svého

Nebojte se ji využít na plno. Jdete po práci na jógu a nemáte do čeho hodit jogamatku nebo se chystáte na nákupy a nechcete si v obchodech brát igelitky? Síťovka je na takové situace jako dělaná. Tak si s ní směle vyhrajte!

Foto: chikoshoes.com, whowhatwear.com, Pinterest