Sklenice ve tvaru ňadra modelky Kate Moss

/ Redakce

Za svou dosavadní kariéru spolupracovala Kate Moss s mnoha světovými návrháři. Nyní se navíc může pyšnit sklenicemi na šampaňské ve tvaru svého prsa.

Krásná legenda praví, že první sklenice na šampaňské byla vytvořena po vzoru levého ňadra Marie Antoinetty, avšak historici tuto pohádku popírají faktem, že šumivé víno bylo vynalezeno v Anglii v roce 1663, tedy téměř století před narozením Marie Antoinetty v roce 1755.

I tak se od dob vzniku stalo inspirací k vytvoření pravých sklenic na šampaňské mnoho osobností i námětů. Novým vzorem pro sklenici na šampaňské se nyní stala top modelka Kate Moss, respektive její levé ňadro. Levou stranu si umělci vybírají nejspíš proto, že se zde nachází srdce, a tak hloubka celého umění stoupá na svém významu.

Kate Moss4

Kate Moss nepózovala nahá poprvé. S radostí nechala zvěčnit své ňadro britskou umělkyní Jane McAdam Freud. Sklenice k přípitku šampaňským na vás čekají v Mayfair`s 34 Restaurant. Celý nápad vznikl na počest čtyřicátých narozenin slavné modelky a jejího působení v módní branži, které je dlouhé již celé čtvrtstoletí.

Kate Moss1

Nyní tak láká milovníky šampaňského k vychutnání jiných rozměrů. Již žádné flétny ani broušené sklo. Kate Moss, resp. „miska“ z jejího ňadra na tenké stopce s vlastnoručním podpisem dává popíjení perlivých vín zcela jiný nádech. Pokud se chystáte do Londýna, nenechte si ujít návštěvu restaurace, kde se můžete napít „z ňadra samotné Kate Moss“.

Foto: Profimedia.cz