Skvělé jarní novinky od Benefitu

/ Redakce

Minulý týden jsme s podívali na to, co nám přinese nového kosmetická značka Nars, dnes si posvítíme na Benefit!

U nás tato značka opět zabodovala. Letos bude hrát velkou roli opálení ale nebojte, nemusíte pro něj daleko. Benefit vás svými produkty zaveze až na Havajské ostrovy. Očekávejte tedy nádhernou a sluncem políbenou pleť! Mým favoritem se stal bezesporu Dew The Hoola – tekutý bronzer. Konečně varianta klasické The Hoola v tekuté verzi pro majitelky sušší pleti. Přirozeně s ním můžete vykonturovat celý obličej, nebo stačí kapku přimíchat do oblíbeného make-upu a rozzářit jím pleť. Zkrátka tento produkt si zamilujete! Hoola-la!

The POREfessional Matte Rescue – matující gel s neviditelným efektem

Tento nový gel na bázi vody bojuje s lesknoucí se pletí, absorbuje přebytečný kožní maz a vytváří přirozený matný vzhled. POREfessional Matte Rescue okamžitě minimalizuje viditelnost pórů díky přítomnosti diamantového prášku známého pro své krycí účinky.

Cena: 970 Kč/50 ml

2296628

 

Dew The Hoola – tekutý bronzer na obličej

Nový Dew The Hoola tekutý bronzer dodává pleti přirozené opálení. Rozetřete tekuté složení na čistou pleť pro velmi přirozený vzhled nebo na make-up pro výraznější rozjasnění bez stop po rozjasňovači.

Cena: 970 Kč/30 ml

 2300710

Hoola Zero Tanlines – tekutý bronzer na tělo

Tento tělový nelepivý tekutý bronzer se lehce aplikuje prsty pro zaručeně opálený vzhled! Složení je dlouhotrvající i po styku s oblečením.

Cena: 1.050 Kč/147 ml

hoola-zero-tanlines-whyweloveit-multi-1 

The POREfessional Instant Wipeout Masks – sada 8 čisticích masek

Cena: 1.050 Kč/ks

Unknown