Slavní na letištích. Kdo je nejstylovější cestoval?

/ Redakce

Doba cestování a dovolených je před námi. Nepodceňujte svůj vzhled v letištní hale, kde můžete narazit na dotěrné sousedy, náhodné přátelé nebo kamaráda, kterého jste dlouho neviděli. Buďte styloví za každých okolností stejně jako slavné tváře.

Manželka George Clooneyho Amal je na cestách stále a to nejen díky svému vytíženému a slavnému herci, ale i díky své práci právnička obhajující lidská práva. Amal je vždy dokonale upravená a elegantní, když ji dychtiví paparazzi zachytí.

Ani herečka Angelina Jolie nenechává nic náhodě. Cestuje často do různých zemí kvůli své charitativní činnosti a vždy upravená sázící na ležérní eleganci.

Zpěvačka Gwen Stefani cestuje vždy obklopena bodyguardy a s pravidelností ve stylovém výrazném sportovním outfitu. Tentokrát se sladila do barev značky Adidas.

Heidi Klum je doslova módní ikonou letištních hal. Paparazzi ji rádi v tomto prostředí fotí a slavná německá modelka to dobře ví a téměř vždy je dokonale připravena.

Herečka Charlize Theron miluje ležérní eleganci pařížského stylu. Ani tentokrát tomu není jinak.

Kendall Jenner se nebojí ani do letadla obout vysoké jehlové podpatky, které její postavě nechají vyniknout.

Oscarová herečka Lupita Nyongo si od převzetí své sošky dává pozor na svůj vzhled i soukromí. Ani tmavé brýle s maxi šátkem ji však před dotěrnými fotografy neochránily.

Marion Cotillard je skutečnou módní hvězdou kdekoli, není tedy divu, že byla často tváří francouzského domu Dior.

Taylor Swift je hlídána na každém kroku a rovněž na každém kroku ji zastihneme v ultra krátké mini sukni kolového střihu.

Foto: Telegraph.co.uk; Getty Images