Slyšeli jste o LikeToKnow:It?

/ Redakce

Z projektu LikeToKnow:It mají největší radost fanoušci jedné z nejoblíbenějších sociálních sítí na světě – Instagramu. Díky němu si totiž lze v mžiku nakoupit kousky, ve kterých se objevují naši módní oblíbenci.

Modelky, blogeři, návrháři, editoři, ale také zcela obyčejní smrtelníci se často na sociální síť Instagram fotí v nově ulovených kouscích oblečení, které by si jejich fanoušci přáli okamžitě vlastnit. Ale jak mají vědět, odkud modely jsou a popřípadě kolik si na ně mají našetřit?

Tak přesně na tyto otázky se rozhodl odpovědět projekt LikeToKnow:It. Jakmile se do této chytré aplikace přihlásíte, dojde k jejímu propojení s vaším účtem na Instagramu (video návod hledejte zde).

Od této chvíle se vám budou zobrazovat některé fotografie označené liketk.it, pokud na ně dvakrát kliknete, respektive označíte je za oblíbené, v okamžiku vám na emailovou adresu dorazí odkazy, na kterých lze zakoupit jednotlivé kousky.

50afd04b29d6bfa09e5f62e64e3bce78

Pokud se nepletu, tak je to vlastně úplně poprvé, co se lze od fotografie přesunout k jinému odkazu, jelikož klikatelné odkazy k fotografiím na Instagramu nešlo do této doby přidávat.

Nastává tak ideální příležitost pro všechny online obchody, které začnou (nejen) ve svých zemích vychytávat ty nejšikovnější uživatele s nejvíce fanoušky, kteří se stanou ideálními kandidáty k navázání budoucí spolupráce a propagace jejich sortimentu. Vážně chytré.

Foto: Pinterest