Smetánka poslouchající rave se potkává s jemnou ženskostí 20. let…

/ Redakce

V letošní sezóně Spring/ Summer 2012 se v trendech v make-upu setkávají opravdové protipóly. Na molech při přehlídkách Haute Couture je k vidění od zlatých opálených bohyňí, které právě sestoupily z bájného Olympu, přes éterické bytosti evokující éru 20. let až po dechberoucí kosmické použití neonových barev od očí až po rty…

Ve zkratce bude toto léto plné zlata, pastelových a neonových barev, což je paleta otevírající nám nespočet možností se realizovat a netrávit při tom ráno desítky minut před zrcadlem.

Ve výbavě každé ženy, která ráda dobře vypadá, by tedy neměl chybět kvalitní bronzer se zlatým nádechem– úžasnou a rychle fungující variantou jsou bronzery tekuté, které se dají přímo přimíchat do lehkého make-upu- velký výběr nabízí například značka Inglot nově působící v OC Chodov.

Dále se neobejdete bez pastelových tvářenek a stínů od růžové, přes lila, meruňkovou až po pistáciově zelenou– tato barva je mým žhavým favoritem!

Pro odvážlivé je nutností neonově zářivá rtěnka nejlépe v lososovém odstínu připomínající zvýrazňovač, jenž se letos objevuje na oblečení, doplňcích i špercích a zdaleka už neslouží jen pro školní účely… Perfektně vám poslouží, pokud je vase pleť již patřičně opálená- vytvoří luxusní kontrast a rozhodně budete nepřehlédnutelná!

Tak milé dámy- jaká bude vaše volba?? Vaše Barbora Bardotka Bezděková

0 Comments

Leave a Comment