Smysl pro krásu podle Michaela Korse

/ Redakce

Občas sportovní a vždy sexy. Tak se prezentuje nová kolekce vůní a dekorativní kosmetiky Michael Kors, která dorazila i do Čech.

Okázalý životní styl návrháře Michaela Korse ožívá v kolekci tří jednotlivých vůní a sortimentu dekorativní kosmetiky, kdy každá z nich reprezentuje ženy podle Michaela.

Se svou první lifestylovou kosmetickou kolekcí – Beauty Collection – vytvořil návrhář zcela originální a pohádkové vyjádření krásy. V centru pozornosti jsou tři vůně a kolekce barev, tělová řada a letní kolekce pak doplňuje kolekci svým jemným třpytem a letní vůní.

full-collection-2

Srdcem kolekce jsou tři unikátní vůně – každá pečlivě sestavená tak, aby reprezentovala jednu ze tří žen podle Michaela Korse.

Sportovní – SPORTY CITRUS – je svěží vůně, která se otevírá s pomerančem a mandarinkou, zatímco teplá dřevitá vůně a bílé květiny přetrvávají v pozadí. Krémové, dřevité tóny jsou čichovým ekvivalentem svůdné nahoty, což je typická barva Korsových návrhů. Michael Kors navrhl tuto vůni pro sebevědomé, uvolněné ženy.

1618150_fpx.tif

Sexy – SEXY AMBER – klade důraz na bohatý jantar zabalený do santalového dřeva a pižma proti jasnému pozadí oslnivého pomeranče, mandarinky a bílých květů. Inspirací se staly odvážné barvy, které často zdůrazňují módní kolekce Michael Kors. Tento výbuch barev v ikonických fotografiích značky Michael Kors vyjadřují nepopiratelnou radost a okamžitý sex-appeal.

nd.18161

Okouzlující – GLAM JASMÍN – v centru pozornosti jsou Korsovy milované květinové tóny a jasmín, zatímco tóny lesa a šumivých citrusu jsou méně výrazné. Kolekce GLAM ztělesňuje ženu, která zvýrazňuje svůj večerní vzhled bohatými a výraznými odstíny jako je švestka a všechny druhy lesních plodů. Vůně, stejně jako módní trend, je neskrývaně ženská a navržena pro ženu, která na sebe ráda nechává strhnout pozornost.

1618153_fpx.tif

Kolekce dekorativní kosmetiky je pak složená z produktů nezbytných k vytvoření bronzově lesklé pleti, výrazných nehtů a dokonalých rtů, které dodávají ženě podle Michael Korse její charakteristický styl a sebevědomí. Stejně jako klasický trench coat nebo nadčasové „malé černé“, každý odstín v kolekci je navržený tak, aby seděl každé ženě bez ohledu na její tón pleti, roční období nebo sezónní trendy.

Celá koslecke Michael Kors je k dostání exkluzivně v Parfumeriích Sephora.