Sofia Coppola a její nejlepší filmy

/ Redakce Foto: Youtube.com

Talentovaná a krásná herečka, producentka, režisérka a scénáristka Sofie Coppola má na svém kontě už nespočet úspěchů. Film Ztraceno v překladu zná bez pochyby každý. Je jich ale daleko více, které stojí za zhlédnutí. Pokud je neznáte, je nejvyšší čas doplnit si filmové vzdělání, protože filmy této geniální režisérky vás jistě dostanou stejně jako nás. A které filmy patří mezi ty nejlepší?

Poslední jednorožec

Pohádka s psychedelickým příběhem o tom, jak poslední jednorožec na světě chce zjistit, co se stalo jeho druhům. Proto se vydává na dlouhou cestu, která ho zavede do neznámých krajin. Cestou potká spoustu lidí, ale najde také přátelé, kteří mu na jeho pouti budou velikou oporou.

Smrt panen

Láska a nenávist, sex a smrt, vzpomínky a touha. A jedno velké tajemství. Kolem toho se točí příběh pěti sester Lisbonových. Melancholické drama poukazuje na život kluků jednoho amerického předměstí 70.let se díky pěti krasným sestrám úplně změní.
Sledujte příběh poskládaný ze vzpomínek dnes již dospělých mužů, rozhovorů a novinových článků. Nejedná se jen o sentimentální vyprávění o ztracené nevinnosti. Snímek popisuje temnou událost v rodině – smrt nejmladší sestry.

The Bling Ring

Emma Watson v hlavní roli tohoto filmu vás rozhodně překvapí. Už dávno není tou hodnou holkou z Nebelvíru ale naopak. Tahle “bad girl” se se svojí partou znuděných teenagerů rozhodnou po nocích vykrádat luxusní domy Hollywoodských celebrit. Respektive jejich drahé kabelky, oblečení a šperky. Je více než jasné, že tohle dobrodružství neskončí dobře.