Soutěž o luxusní oční krém značky Perricone MD, Cold Plasma Plus+ Eye v hodnotě 2 619 Kč

/ Redakce

Jestli se v karanténě věnujete ještě důslednější péči o pleť, máme pro vás soutěž, která vaše oční okolí doslova probudí k životu. Značka Perricone MD nám totiž pro vás věnovala oční krém v hodnotě přes dva a půl tisíce korun!

Značku Perricone MD založil roku 1997 americký dermatolog a nutriční specialista dr. Nicholas Perricone, světově uznávaný odborník na zdravé stárnutí, autor několika bestsellerů o stárnutí pleti a jeho zpomalení a také držitel více než stovky amerických a mezinárodních patentů v oblasti léčby poškozené pleti a systémových onemocnění. „Mým cílem je znaky stárnutí včetně stárnoucí pleti léčit jako nemoci, ne pouze zakrývat problémy,“ popisuje dr. Perricone svůj přístup.

Favorit Oprah Winfrey

Kosmetické a veganské produkty značky Perricone MD jsou nabité vitaminy, antioxidanty a kyselinou hyaluronovou, peptidy a dalšími blahodárnými ingrediencemi. Velkou fanynkou produktů Perricone MD je i moderátorka a jedna z nejvlivnějších žen světa, Oprah Winfrey, v jejíž úspěšné show se zakladatel značky doktor Perricone objevuje jako host pravidelně už od roku 2004. Často se proto o kosmetice Perricone MD mluví jako o tajemství krásy hollywoodských hvězd.

Tři pečující řady

Značka nabízí kompletní řadu účinné péče, ať už je vaše pleť jakákoliv. Všechny ženy, které řeší problémy s unavenou pletí a pigmentovými skvrnami, nadchne rozjasňovací péče Vitamin C Ester. Mezi absolutní bestsellery Perricone MD patří anti-aging kosmetika z řady High Potency Classics nebo jedinečné omlazovací kolekce Cold Plasma, z níž pochází náš soutěžní produkt – vyživující oční krém proti otokům a tmavým kruhům, Perricone MD Cold Plasma Plus+ Eye v hodnotě 2 619 Kč.

Vyživující oční krém Cold Plasma Plus+ Eye stimuluje pět nejviditelnějších znaků mladistvě vypadajících očí. Hlubší a rychlejší proniknutí klíčových složek do povrchu pleti zajišťuje patentovaný systém tekutých krystalů. Výrazně redukuje tmavé kruhy, otoky, oční vrásky, jemné linky a ztrátu pevnosti pokožky.

Co pro výhru udělat?

Sledujte Instagram Perricone MD a náš Instagram Iconiq.cz, dejte like fotce se soutěžním produktem a napište v komentáři pod Insta fotkou, jak pečujete o své oční okolí. Soutěž potrvá dva týdny a bude vyhlášena pod soutěžní fotkou na Instagramu. Hodně štěstí!