Šperky, které potěší vás i peněženku

/ Redakce

Co chybí šatům, dodá šperk. Ještě aktuálnější než kdy jindy je toto pravidlo teď, během plesové sezóny. My máme hned několik tipů, které však nezabijí vaši peněženku.

// Non-mobile devices will get the default content. } // End of the Mobile Detect conditional. ?>

Bižuterie je jedním z nejlepších vynálezů lidstva, alespoň co se módy týče. I běžné “smrtelnice” se totiž mohou zdobit, aniž by daly celý svůj plat za kousek drahého kovu. Nepřeberné množství barev a materiálů včetně plastu pak zaručují velmi originální kousky, které skvěle doplní model, jemuž “něco chybí”.

S aktuální plesovou sezónou se poohlížíme po společenských šatech a ještě krásnějších botách, a protože už jsme doporučili takové kousky, které potěší vás i vaši peněženku, je na čase se rozhlédnout ještě mezi dostupnými šperky.

Pokud vynecháte trendové kousky s výraznými nápisy, které “do módy” uvedla zimní kolekce francouzského domu Lanvin, při výběru bižuterie prakticky nemůžete sáhnout vedle. Nepsaným pravidlem však zůstává, že splývavé róby vypadají skvěle s jemnými šperky, zatímco k tvrdým, ostře konturovaným šatům sedí masivní a výrazné šperky.

Inspirovat se můžete v naší galerii…

Foto: Archiv značek