Šperky s jelínky Deers se na podzim představují v ikonické kolekci

/ Redakce

Od čtvrtka 20.9. do soboty 22.9 máte možnost jako první vidět podzimní kolekci ICONS 2012 značky Deers, která je známá originálními šperky s jelínky.

Tým Iconiq u toho nemohl chybět a tak máme možnost vám představit  fotografie ze čtvrtečního  tiskového a VIP setkání, které si nenechala ujít například herečka Jitka Schneiderová,  moderátorka Nikol Moravcová či modelka Martina Šmuková, se kterou značka Deers bude spolupracovat v rámci jejího nového charitativního projektu.

V pražské Galerii Zlatá Lilie přímo v centru Prahy na Malém náměstí představuje do sobotního večera designérka Kamila Písaříková novou kolekci šperků s jelínky Deers s názvem ICONS 2012. Kolekce je rozdělena na tři charakteristické linie.

Linie LUXURY DEERS je příznačná použitím luxusních prvků a komponentů jako jsou říční perly i polodrahokamy v podobě velkých náhrdelníků, čelenek a dvojitých broží propojených náhrdelníkem.  DENIM DEERS sází zas na uvolněnost a oslavuje džínovou klasiku ve dvou odstínech a nezvyklých barevných kombinacích. METALIC DEERS potěší kovovým zdobením u broží, přívěsků i prstýnků. Metalické odstíny dodávají celé kolekci rockový nádech a činí tak jelínky DEERS perfektním doplňkem na každou party.

Nová kolekce Deers ICONS 2012 se objeví v příštím týdnu také na oficiálních stránkách a  e-shopu www.deers.cz, kde také dnes odstartovala akce s názvem Sběratelská vášeň s Deers. Za každého jelínka objednaného přes e-shop dostanete samolepku s logem Deers a po nasbírání jedenácti kusů vám v ateliéru Deers vyrobí a pošlou Velkou brož jako dárek.

Tato akce platí mimořádně také do této soboty v Galerii Zlatá lilie.

 

 

Foto pro Deers Jan Branč