Colormania

Je to jako návštěva v cukrárně, kde vás na každém kroku lákají bonbóny k ochutnání. Jsou barevné, svůdné, každý byste chtěli ochutnat. Ve špercích ALOve s barevnými kameny nenajdete sladkou náplň, ale jejich sílu a energii, kterou ukrývají. Morganit, citrín, peridot, rhodolit, ametyst nebo topaz. Každý z nich má speciální význam a ukrývá v sobě poselství přírody. Nová kolekce COLORMANIA představuje prsteny s přírodními barevnými kameny obklopené diamanty a vytvořené ve třech barvách zlata.Vylaďte svůj den barvami, které vám zvednou náladu!Vytvořte si svůj jedinečný a nezaměnitelný styl,podlehněte kouzlu barevných prstenů,které rozzáří vaše ruce.

 

Zodiac

ALOve přináší kolekci dvanácti přívěsků se symboly měsíčních znamení posetých diamanty. Nebeská záře diamantů s nebeským významem. Každý šperk z této kolekce má speciální poselství a symboliku,a stejně tak má i vliv na svého nositele. Vyberte si v naší limitované kolekci originálně zpracovaných měsíčních znamení to vaše, které vás bude provázet na každém kroku celý život. Nechte působit magii vesmírné energies kolekcí ALOve ZODIAC.

 

Starflower

Něco si přej, padá hvězda! Právě ta se stala inspirací klenotníků ALOve pro unikátní kolekci šperků STARFLOWER, která je poskládaná z hvězdné oblohy. Něžné a zároveň výrazné sety šperků pro každodenní i výjimečnou příležitost. Do svého setu si můžete poskládat náušnice, prsten a náhrdelník ze tří barev zlata. Všechny šperky jsou doslova poseté diamanty, které se bez přestání třpytí ve svitu slunce i noční oblohy.

 

Rebel at heart

Pro všechny ženy, které jsou výjimečné a chtějí vystoupit z davu, nenosit klasiku a svou osobnost zvýraznit odvážnými šperky s černými diamanty. Nepřehlédnutelné šperky, které dokonale upoutají pozornost a podtrhnou osobnost. Syté a magicky svůdné černé diamanty v kolekci REBEL AT HEART jsou brilianty s kovovým leskem, které se pyšní nejen svou tajemnou barvou.Tento unikát se vyjímal již na zásnubním prstenu Carrie Bradshaw v ikonickém seriálu Sex ve městě. Díky náhrdelníkům, náramkům a prstenům ALOve s černými diamanty si teď můžete dopřát pocit absolutní výjimečnosti i vy.