Sportovní Karl Lagerfeld: Skvělá kolekce pro Zalando

/ Redakce

Je neskutečné, jak skvěle dokáže Karl Lagerfeld pracovat s časem. Ještě neopadlo nadšení z jeho kolekce Chanel Cruise 2016, kterou předvedl v Soulu, a už se o něm zase mluví. A tentokrát ve spojení se sportem.

bold_zalando_karl_lagereld_kampagnenbild_04_article_gallery_portraitCísař módy, jak se božskému Karlovi přezdívá, tentokrát vytvořil malou kolekci sportovního oblečení pro online obchod Zalando. Kolekce nese název Karl Lagerfeld Sport City a čítá 18 kousků oblečení a doplňků. Pokud byste chtěla při sportu vypadat jako bohyně, pak je to právě oblečení z kvalitních materiálů, jako je perforovaná kůže, lehký neopren, krepové a kovové tkaniny, které ji z vás udělají.

Karl a sport? Kdo by to byl řekl…
Je tomu asi tři roky, co bělovlasý módní šlechtic pronesl památnou větu “Kdo nosí tepláky, ten ztratil kontrolu nad svým životem.” Na základě této věty mohlo kdekoho překvapit, že právě tento odpůrce tepláků a pocení, navrhl ryze sportovní kolekci oblečení. Ale nebyl by to božský Karl, aby to neudělal po svém. Jeho modro-bílá kolekce obsahuje šaty, leginy i ony proklaté tepláky, bundičky a doplňky tak stylové, že se je své nositelce rozhodně nebude chtít zapotit v posilovně.

Zdroj foto: Zalando