Sportovní kolekce Tory Burch

/ Redakce

Sotva jsme se dočkali nově otevřeného butiku v Pařížské ulici a Tory Burch přichází s obrovskou novinkou, kterou představí na podzimním newyorském módním týdnu v podobě unikátní sportovní kolekce s názvem Tory Sport.

Zamysleme se, pokud tato talentovaná návrhářka je schopna vytvořit ikonické baleríny, které jsou v podstatě nepostradatelné v jakémkoliv šatníku, co lze očekávat od její sportovní kolekce?! Tory sama o sobě říká, že sport je její součástí života od malička a převážnou většinu sportů má také ráda. Kolekci vytvořila pro několik sportovních odvětví – golf, tenis a jóga.

1

Inspiraci Tory vzala tentokrát okruhem. Ke kolekci ji vedla otázka, zdali vůbec existuje metoda, jak sportovnímu oblečení dodat šmrnc a styl. “Novodobému sportovnímu oblečení chybí ženskost, kterou se značky snaží “nahnat” přílišně odhalujícími topy a neonovými barvami,” vysvětluje Tory.

2

Do sítě se dostalo již pár kousků z kolekce jako perlové boty na golf či skvělá taška na tenis, po které zatouží nejedna tenisová hráčka. A možná, že pár lenochů tato kolekce zvedne konečně ze židle.

3

Foto: Tory Burch