Sportujte ve stylovém

/ Redakce

Na poslední chvíli doháníte hubnutí posledních kil nebo sport jednoduše odjakživa milujete? Ať tak či onak, je vhodné vybrat správné obutí i funkční oblečení. Představíme vám pár aktuálních letních modelů.

Nemusíte hned navštěvovat sportovní obchody i klasické konfekční prodejny nabízí sportovní oblečení. Výjimkou není ani značka H&M. Lehké šortky, praktické obutí, síťky na funkční topy jsou minimem co byste si měli pořídit.

Čím více specializované oděvy na konkrétní činnost tím lepší využití. Procházku v tomto modelu si můžete oživit například kilovými činkami, které celému sportovnímu prožitku dodají grády. Jakmile zrychlíte krok na ideální tepovou frekvenci a budete rukama zapažovat, uvidíte hned lepší sportovní výkony.

H&M

H&M

Sportujte bezpečně

Adidas myslí kromě módy a funkčnosti i na bezpečí, proto novou běžeckou kolekci uvedla tato značka ve fosforových barvách. Krátká body, nepromokavé bundy i elastické kalhoty barevně sladěné poslouží ze všech úhlů pohledu naprosto perfektně. Je však nutné myslet na svoji bezpečnost a tak pokud víte, že byste se mohli zdržet po setmění venku, dbejte na to, aby vaše sportovní kalhoty měly reflexní proužek, který na vás upozorní.

Sportovní značka Nike připravila letní kolekci ve velkém v motivu zebřích pruhů a to včetně pantoflíček do posilovny. Opět tedy i u sportovního oblečení zavládl módní duch, což rozhodně není od věci. Elegantní a šik jsou barevné pláštěnky, které se vám hodí na procházku i na kolo.

Nike

Nike

Doplňky jsou rovněž důležité

Pro patřičnou motivaci nezapomeňte vybrat ty správné doplňky. Na procházky bohatě využijete klasický krokoměr, zatímco na běhání můžete jednoduše stáhnout aplikaci do svého chytrého telefonu a hned uvidíte, kolik jste toho uběhli i celou trasu. Neměla by vám chybět sportovní láhev na vodu, potítko, případně sluchátka a k nim dobrá hudba, která vás nakopne k vyššímu výkonu.

Foto: Archiv značek