Srpnové kosmetické novinky

/ Redakce

Druhý prázdninový měsíc se na první pohled může zdát trochu líný, je tomu tak možná u vody, ale rozhodně ne v kosmetickém světě. Srpen je totiž měsícem nejedné zkrášlující novinky a je jen na vás, kterou z nic si do svého arzenálu pořídíte.

5315d4cd92a02094abe97c529ef671a4Coca Cola, Fanta, Sprite a ti druzí
A je to tady, vychytávka pro ty, kdo drží dietu a přesto nemohou odolat chuti Coca Coly a dalších sladkých nápojů. Teď si ji bez výčitek můžete dopřát coby balzám na rty. Značka Lip Smacker pochází z USA a je úspěšná už od roku 1973, kdy byla založena. V jejím portfoliu jsou nejen balzámy s příchutí bublinkových nápojů, ale například i bonbóny M&M’s nebo lízátka Chupa Chups a dalších 800 příchutí. (Balzám na rty Lip Smacker/Fann Parfumérie, 79 Kč)

Body slim gelccccccNěco proti celulitidě
Nejedna žena či dívka se letos na plovárně halila do šátku nebo alespoň úpěla při pohledu do zrcadla nad svými dolíčky a hrudkami na stehnech. Celulitida zkrátka trápí většinu žen, ať hubených nebo při těle. V srpnu se ale na pultech parfumérií objeví Body Contour Gel, který díky aktivním rostlinným složkám bojuje s celulitidou v první linii. Účinná látka Phytosonic je směsicí výtažku rohatce žlutého a kofeinu, pomáhá uvolnit tukové buňky z extracelulárního systému, což vede k jejich redukci. Druhým bojovníkem je Corum, látka prokrvující pokožku, jež v kombinaci s naopak chladícími látkami aktivuje mikrocirkulaci a odplavuje toxiny z těla. (Gel proti celulitidě Body Contour Gel, Juvena, 1 490 Kč)

Velvet_Volume_Heroic v6_FINAL_jpgŘasy černé jako uhel
Značka Max Factor představí v srpnu novou řasenku s unikátním kartáčkem Velvet Volume. Její kartáček byl navržen tak, aby umožnil hladkou aplikaci a řasy neslepoval, což je zvláště letos velmi žádoucí trendy. Nejen nanášení je inovativní, i samotná řasenka je výjimečná, obsahuje totiž včelí vosk znásobující objem řas. (Řasenka Velvet Volume, Max Factor, 419 Kč)

STD-So-Dupont-Paris-by-Night-EDP-Woman-100-ml-bottle_72dpiLimitovaná vůně Paříže
Nová limitovaná vůně S.T.Dupont pro ženy nese název Paris by night a voní po ovoci. Jestli milujete šťavnaté hrušky, rybíz a grep, pak jistě neodoláte. A když jsou navíc smíchány s šik pivoňkou a fialkami, které se nakonec přetransformují v omamné santalové dřevo a kašmír, pak máte v každé kapce schováno celé letní odpoledne i se svůdným večerem. (Paris by night EDP, S.T.Dupont, 1 750 Kč)

Zdroj foto: Archiv firem