-->

Stále se vám nedaří zhubnout? Víme jak na to a bez diety!

/ Anna Basiková

Zapomeňte na šílené a drastické diety. Naučte se rozumět svému tělu.

S dietami to dopadne většinou stejně. Chvíli ji držíte, jenže vám jídlo úplně nechutná, nebaví vás to, je to náročné a tak se na dietu po čase vykašlete. Možná shodíte pár kilo, jenže pak přijde chvíle, kdy začnete jíst všechno, co vám chybělo a naberete ještě víc než jste zhubli.

tumblr_n16kv8v2db1t1zf6fo1_500

 

Zakažte si diety jednou provždy. Přestaňte se točit v začarovaném kruhu hubnutí a přibírání. Abyste zhubli, absolutně nemá smysl počítat kalorie. Nejdůležitější je celostní přístup, totální změna jídelníčku a životního stylu.

967da20525b6e0fa6f5ab5b83686040d

 

A jak tedy na to? Změňte jdelníček tak, abyste měli dostatečný příjem důležitých živin. Bonbóny, chipsy a pizzu vyměňte za kvalitní potraviny. Zdá se to možná neuvěřitelné, ale když budete jíst jen kvalitní a zdravé jídlo, chuť na to nezdravé zmizí sama od sebe.

tumblr_mm8g80vDv01rl098zo1_500

 

Naprosto důležitý je také dostatečný spánek a odpočinek. Nestresujte se tolik. Stres, smutek a nedostatek energie pak budete chtít zahnat nezdravým jídlem a jste tam, kde jste byli.

tumblr_of811uDM3Q1uwphijo1_500

 

Naučte se tělo pravidelně detoxikovat. Dávejte si jednou za čas půst, každé ráno pijte vlažnou vodu s citrónem. Výsledky uvidíte brzy.

Foto: Pinterest