Stella McCartney vs. Canon

/ Redakce

Britská módní návrhářka, která je známá především pro svoji kreativitu, cit pro styl, inovace a moderní i etický náhled na módu zároveň, přišla v posledních několika dnech s další novinkou do svého repertoáru.

Touto novinkou je ojedinělá spolupráce se značkou elektroniky Canon, se jejímiž zástupci se spolupodílela na výrobě limitované kolekce světlé tašky pro nový fotoaparát Canon EOS 1000D White, která čítá pouze tisíc kusů.

Malá kabelka pro nejmenší DSLR fotoaparát na světě je vyrobena samozřejmě z ekologické kůže skýtající perfektní repliku kůže pravé, přesně podle zásad a hlavního smýšlení této britské vegetariánky.

pretamama_stellamccartney_canon_4

Svět fotografie a módy má k sobě velice blízko, jsou to dvě množiny v posledních letech provázané více než kdy jindy. A možná i kvůli tomu vzniklo toto nerozlučné duo, které se bude pyšně houpat na rameni každé ženy, která do něj hodlá investovat.

Kabelka je pojmenována „Linda“ po mamince Stelly, která je právě vášnivou fotografkou již od útlého věku. Začátkem listopadu šla kabelka do prodeje společně s fotoaparátem za 1200 liber.

Z dostupných fotografií je na první pohled jasné, že kombinuje módu s technologií, kreativitu s vytříbeným stylem a přesně tak kopíruje návrhářčino nahlížení na módu jako takovou.

pretamama_stellamccartney_canon_3

Možná vznikla i proto, že svět fototechniky je pořád většinově zastoupen spíše muži, kteří tomuto oboru již několik let úspěšně dominují, ale samozřejmě jim nastupuje slušná a početná konkurence opačného pohlaví.

Fotoaparát ocení naprostí začátečníci i pokročilí uživatelé, ale především všichni, kteří chtějí blíže proniknout do světa kvalitní fotografie.

1e87838fea38148ff147b80080f33c10

Foto: Pinterest, WWD